Як малювати портрет дівчини.

Жіноча краса може стати ще притягательнее і загадковіше, якщо зафіксувати її на папері. Намальований жіночий портрет несе в собі набагато більше емоційного настрою і певної атмосфери, ніж фотографія. І саме тому портрет и до сих пір так цінуються навіть в епоху сучасної цифрової техніки. Для того щоб намалювати жіночий портрет , вам необхідно знати правила побудови людського обличчя, щоб враховувати пропорції і створювати красиві і реалістичні малюнки.
Інструкція
1
Для початку нанесіть на аркуш паперу вертикальну лінію симетрії, щодо якої ви будете вибудовувати всі фрагменти особи дівчини.
2
прорисовуючи частини обличчя, не забувайте про пропорції - ширина очі повинна складати одну п'яту всієї ширини голови, а відстань між очима дорівнює ширині одного ока, як і відстань від куточка ока до краю голови. Також ширині очі відповідає ширина носа і лінія основи підборіддя.
3
В достовірності і емоційної насиченості портрет а більшу роль відіграють очі - саме від погляду залежить атмосфера малюнка і дуже важливо зобразити правильний і впізнаваний погляд на портрет е, так як саме від очей залежить впізнаваність людини на малюнку.
4
Визначте форму основних рис обличчя вашої моделі - лінія змикання губ повинна бути пряма, а самі губи можуть бути як повними, так і тонкими. Також визначте форму овалу обличчя і обриси зачіски. Нанесіть на папір начерк овалу обличчя, поєднуючи його з пропорційної шиєю.
5
Потім також у вигляді начерку зобразите волосся, що покривають голову. Волосся повинні гармонійно поєднуватися з формою голови і її ракурсом. Вивірені розмір очей і тип вигину брів, нанесіть їх обриси на відповідні області обличчя.
6
Накидайте загальну форму носа, а потім - обриси рота. Рот повинен розташовуватися строго симетрично по відношенню до підборіддя. Деталізуйте фрагменти особи більш чітко, опрацьовуючи їх глибину і об'єм.
7
Нанесіть на малюнок області світлотіні за допомогою штрихування і розтягування, виходячи з того, з якого кута на обличчя падає світло. Доопрацювати погляд дівчини на портрет е, деталізуйте волосся і портрет буде закінчений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D7n1lCDBdVk