Як провести акції в магазині. магазин Які акції для покупців.

Магазини все частіше залучають покупців проведенням акцій, які здатні просунути товар в маси і швидше його реалізувати. Зазвичай акції супроводжуються низькими цінами на продукт або врученням подарунка за покупку. Існує ряд особливостей, які слід врахувати в проведенні подібних заходів.
Інструкція
1
Необхідно заздалегідь підготувати нові цінники і листівки з інформацією про проведення акції . Кожен службовець торгового залу повинен бути проінструктований про умови акції і знати, що відповісти на запитання покупців.
2
Якщо передбачається видача подарунка за покупку товару, слід заздалегідь виділити місце в торговому залі або на виході з магазину для промостойки. На стійці викласти подарунки і невеликі флаєри, на яких буде написана інформація про умови участі, порядок видачі подарунка і періоді акції .
3
Важливо простежити, щоб товар, який бере участь в акції , був належної якості. Якщо у продукту термін придатності добігає кінця або його упаковка залишає бажати кращого, то варто цю продукцію ліквідувати. В іншому випадку, магазин таким ставленням ризикує втратити повагу покупців і в умовах жорсткої конкуренції знизити продажу.
4
До першого дня початку акції попередити покупців про підготовлюване заході. Найзручніше інформувати покупців буде касирам, які виводячи чек з касового апарату, ненароком згаданий про акції . У підсумку, відвідуваність магазина в рази збільшиться.
5
На вході в магазин або на вулиці повісити інформаційний плакат, що закликає до активної участі в акції магазина. Головне прописати в плакаті вигоди, які отримає покупець, купивши дану продукцію.
6
Під час проведення акції збирати анкети з учасників. Нехай вони дадуть відповідь, що їм сподобалося в акції , які вони воліли б умови проведення тощо Отримані відповіді дозволять провести наступну акцію більш ефективно.