Як укладати тонке волосся.

Тонкі волосся здатні доставити безліч клопоту. Швидке забруднення, тьмяність, відсутність обсягу - ось ті деякі недоліки, з якими стикаються власники таких волосся. Для того щоб позбутися від цих недоліків, необхідно навчитися правильно доглядати за тонкими волоссям.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно правильно підібрати шампунь для тонкого типу волосся. Часто буває, що тонкі волосся страждають ще й підвищеною жирністю, тому краще підбирати засіб з цим обліком, інакше ваша зачіска буде виглядати неохайно.
2
Слід звернути особливу увагу на додаткові засоби по догляду - кондиціонери і маски для волосся. Їх текстура не повинна утяжелять волосся . А надто жирні кошти будуть приводити до того, що ваш волосся буде виглядати брудним вже через кілька годин після миття голови.
3
Не менш важливо правильно підібрати засобів для укладки. Зверніть увагу на муси і пінки для тонкого волосся з термозахистом, адже тонкі волосся дуже легко пошкоджуються. Наносите засіб по всій довжині волосся, після чого опустіть голову вниз і в такому положенні висушіть феном - це додасть шевелюрі додатковий обсяг. Використовуйте фен зі спеціальними насадками, які допомагають зробити зачіску більш об'ємною.
4
Для додання розкішного обсягу використовуйте великі бігуді. На сьогоднішній день у продажу їх безліч - від тих, в яких можна спати, до термобігуді, які дозволяють додати об'єм зачісці за 15-20 хвилин.
5
Якщо у вас довге волосся, то можна спробувати заплітати на ніч косичку - вранці ваші волосся будуть хвилястими і відповідно, більш об'ємними.
6
Проконсультуйтеся з вашим перукарем, адже при тонких волоссі дуже важливо підібрати зачіску, яка сприятиме створенню обсягу.
7
Зробити зачіску об'ємніше можна і за допомогою косметичних процедур, таких як ламінування або екранування волосся.
8
Якщо ви хочете мати шикарну шевелюру, то її можна просто наростити. Салони краси використовують безліч методик на будь-який смак і колір. Можна додати обсягу за допомогою декількох пасм, а можна повністю змінити свою зовнішність за допомогою повного нарощування.