Як прибрати номер сторінки з титульного листа.

Автоматична нумерація сторінок є одним із зручних і простих інструментів програми Microsoft Word. При підготовці документа до друку достатньо всього хвилини, щоб додати номери сторінок в необхідному вигляді, на початку або в кінці сторінки. У разі, якщо підготовлюваний документ має титульну сторінку, номер з неї потрібно прибрати. За вимогами до оформлення нумерація починається тільки з другої (першої після титульної) сторінки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Microsoft Word, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Додати номера станиць можна у вкладці «Вставка» основного меню, потрібний рядок так і називається «Номери сторінок», або за допомогою панелі інструментів "Колонтитули". Проте видалення нумерації з якоїсь із сторінок за допомогою цих інструментів призвести не можна, можна тільки застосувати цю функцію повністю до всього документа.
2
Для того, щоб видалити номер з першої сторінки документа, у вкладці «Файл» основного меню виберіть рядок "Параметри сторінки» і клікніть по ній лівою клавішею миші. У вікні, зайдіть у вкладку «Джерело паперу».
3
Знайдіть у вкладці напис «Розрізняти колонтитули», під нею, навпроти рядка «Першої сторінки», поставте галочку. Після цього номер з першої сторінки буде видалено. При цьому нумерація сторінок починатиметься на другій сторінці з цифри «2».
4
Щоб нумерація починалася з цифри «1», відкрийте в основному меню пункт «Вид» та активуйте панель інструментів «Колонтитули», просто клікнувши по ній мишкою. В з'явилася панелі натисніть на іконку «Формат номера сторінки» лівою клавішею миші. У нижній частині вікна цього інструменту є пункт «Нумерація сторінок». Позначте рядок «Почати з» і встановіть в ній значення «0». Тепер титульна сторінка вважається «нульовий», і нумерація почнеться з другої сторінки документа.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KZZUEJ3meTU