Як малювати зебру.

Малювати тварин непросто - різні тварини мають різну будову тіла, по-різному виглядають, мають різну фактуру шерсті і відрізняються масою інших параметрів. Проте, художники отримують справжнє задоволення від малювання тварин - особливо від малювання коней і зебр, передаючи динаміку і красу їх образів. Ви легко зможете навчитися малювати зебру , якщо сприймете будова її тулуба у вигляді геометричних фігур, з'єднаних напрямними лініями.
Інструкція
1
Почніть малювання з нанесення базових ліній, відповідних пропорціям зебри. Використовуйте готову фотографію зебри, що стоїть боком, щоб орієнтуватися на неї в процесі малювання. Для початку намалюйте два кола - побільше і поменше, з яких складатиметься голова зебри.
2
Потім трохи нижче верхнього кола відступите вправо і намалюйте ще одне коло, з якого починається тулуб. Потім тулуб повинен розширюватися - намалюйте горизонтальний овал більшого розміру і нарешті, закінчите третім колом, витягнутим по вертикалі.
3
З'єднайте круги голови зебри плавними лініями, а потім намалюйте плавну лінію шиї. Обведіть круги тулуба, надаючи йому правильну витягнуту форму.
4
Тепер детально опрацюйте голову зебри - надайте потрібну форму морді, домалює очі і зобразите рельєф голови зебри. Починаючи з чола, нанесіть обриси гриви, яка плавно опускається до лінії спини.
5
Потім намалюйте лінію рота і починайте малювати ноги зебри і копита. Будова ніг в даному випадку нагадує ноги коней. В потрібних місцях за допомогою кружечків зобразите колінні суглоби, надайте ногам правильну форму і обведіть їх рівними лініями.
6
Прорисуйте копита. З'єднайте всі лінії і ще докладніше прорисуйте гриву зебри, а також намалюйте вухо, яке видніється з-за гриви. Намітьте хвіст, який може перекривати задній колінний суглоб.
7
Закінчивши побудову тулуба зебри, починайте промальовувати смужки. Уважно роздивіться фотографію справжньої зебри і простежте, як саме розташовані смужки на її тілі, куди вони спрямовані, як вигинаються. Це дозволить намалювати смужки максимально достовірно, надавши зебрі обсяг і реалістичність.