Як продати човен.

Якщо зміст човна виявилося в тягар або ніде її зберігати, а можливо, потреба в ній просто зникла, то можна спробувати виставити її на продаж. Продати човен можна різними способами. Багато з них універсальні і годяться не тільки для продажу човна, а й інших речей.
Інструкція
1
Спробуйте виставити човен на продаж в інтернеті. Для цього вам необхідно сфотографувати човен в різних ракурсах, знайти технічний паспорт на човен і скласти оголошення. В оголошенні стисло описати характеристику човна, вказати її гідності і скільки часу вона була у використанні. Потім в пошуковій системі набрати сайти безкоштовних дощок оголошень (за відповідним запитом). На даних порталах слід знайти відповідний розділ, яким може бути «Хобі та захоплення», «Рибалка» або «Інше». В розділі натисніть кнопку «Додати оголошення» і в колонках заповніть інформацію з обов'язковим зазначенням телефону для зв'язку, електронної пошти.
2
Спробувати продати човен можна і на човнової станції. Для кращого розуміння стану вашої човни фахівці станції захочуть побачити її і на місці оцінити. Тому краще приїхати на станцію разом з човном.
3
Купити човен можуть спеціалізовані магазини. Це спортивні магазини, магазини для рибальства і підводного полювання і т.п.
4
Щоб правильно визначити вартість човна, слід пошукати схожі моделі човнів в тих же спортивних магазинах. Оскільки човен знаходилася в користуванні і вона якщо і виглядає новою, але такий на ділі не є, то слід знизити ціну. Так продаж човни прискориться.
5
Одним із способів продажу човна є пропозиція її туристам. На пляжах в літній час можна зустріти відпочиваючих людей, які зацікавилися б водним транспортним засобом. Перед входом на пляж можна виставити човен з означеної ціною, тільки перед цим слід домовитися з адміністрацією пляжної території.