Як стати жіночною.

Жіночність - більше внутрішня риса, ніж зовнішня. Стати жіночною - завдання не з легких, адже жіночність не купиш в модному бутіку. Існують жінки, в яких це якість закладено природою. Решта, якщо хочуть підкорити світ, а точніше його сильну половину, повинні навчатися цьому високому мистецтву - мистецтву бути жіночною. Це дорогоцінний квітка, виростивши який, жінка отримає всі квіти і зірки світу.
  1. Приємний, наповнений ніжністю голос, що звучить в діапазоні півтонів відкриває двері в світ жіночною леді. Вона може часом говорити строго і серйозно, але ніколи грубо і зухвало, випучівая очі і намагаючись щось пояснити і заперечити.
  2. Майже завжди на її обличчі легка посмішка, часом задумлива, часом весела, але завжди зі світлим і добрим поглядом .
  3. Жести її витончені: вона завжди ніжно бере ручку, вишукано дістає гроші з гаманця, наливає чай, навіть, коли вона одна - вона така.
  4. Женственная леді любить наряди з спідницями, сукні, сарафани. Найчастіше під такі наряди йде взуття на каблуках і обов'язково колготки. Адже все вищеперелічене відноситься до виключно жіночим атрибутам і, тим самим, роблячи її набагато цікавіше в очах чоловіків.
  5. В її гардеробі знайдеться маса чисто жіночих дрібниць і аксесуарів: різноманітних прикрас під кожен наряд, шифонових шарфиків, елегантних пасків, легких гіпюрових рукавичок, мініатюрних клатчей, а внизу недоступне оку, а тільки відчутне в повітрі, жіночне білизна і панчохи.
  6. Справжня жінка так мінлива, вона завжди оповита приємним ароматом з манливим шлейфом, у неї обов'язково є парфуми під різні стани душі.
  7. Жіночність має бути присутня в характері. Володіти нею можуть тільки по-справжньому добрі жінки, милосердні й чуйні душею. З такою леді завжди приємно спілкуватися, але мовчати з нею ще більше задоволення.
  8. Жінку захопливу тільки собою і своїм зовнішнім виглядом, ніколи не назвеш жіночною. Притягальна леді лише тоді, коли у неї є її власний неповторний світ захоплень, інтересів, цілей та мрій. Без них квітка жіночності НЕ проросте.
  9. Женственная пані завжди розсудлива, вона розважлива і мудра на свій вік. Вона може помилятися - але ніколи опускатися нижче своєї гідності, вона може розгубитися - але ніколи бути жорсткою і впертою, вона може щось не сказати - але ніколи сказати зайве.

Стати жіночною дотримуючись інструкції можна, плюс робота над собою допоможе знайти цей безцінний дар. Пізнавши мистецтво жіночності, старанна учениця і володарка дару, буде невпинно насолоджуватися тим, що вона жінка.