Як провести класну годину в класі.

Класний годину - це в своєму роді додатковий урок, вільний для відвідування і що передбачає отримання додаткових знань. Щоб класний годину пройшов результативно, слід його правильно організувати. Для цього не зайвим буде ознайомитися з низкою рекомендацій.
Інструкція
1
Зазвичай класний годину проходить раз на тиждень. Протягом тижня необхідно накопичити питання до учнів, які слід вирішити в спокійній обстановці. Ці питання можна записати в окремій зошиті і проранжувати їх за ступенем важливості.
2
За тиждень слід поспілкуватися з усіма вчителями, які ведуть уроки у вашого класу. Обговорити з ними: які труднощі виникають у хлопців, яке в цілому поведінка класу і чи можна дружним назвати їх колектив. За підсумками розмови також варто записати відповіді вчителів в зошит для класного годину а.
3
Щойно розпочався класний годину , необхідно вголос позначити всі питання, які слід вирішити за відведений час. Питання повинні стосуватися не тільки організаційної годину ти й успішності з предметів. Варто приділити належну увагу і неформальним відносинам в колективі хлопців. Адже клас - це маленька сім'я, з якою бачишся в школі велику годину ть часу. Тому в колективі повинна панувати доброзичлива атмосфера. Якщо її немає, то необхідно виявити причини і розібратися. Для цього допоможуть спеціальні тести, які можна запозичити у шкільного психолога. Результати тесту допоможуть виявити причину розрізненості в класі і ефективно попрацювати над усуненням цієї проблеми.
4
Класний годину краще проводити у формі доброзичливої бесіди, в рамках якої кожен учень зможе висловити свою думку, не побоюючись оцінки вчителя і своїх товаришів. Метою класного годину а є згуртування колективу в ім'я сумлінного виконання шкільних справ і воцаріння в класі атмосфери доброзичливості та згуртованості.