Як видалити нумерацію з однієї сторінки.

Автоматична нумерація номерів сторінок в програмі Microsoft Word - функція досить зручна. Вона полегшує підготовку документа до друку, дозволяє легко орієнтуватися в документі і дає можливість гнучко управляти видом і форматом нумерації сторінок. Однак номери сторінок проставляються строго послідовно, а в багатьох ситуаціях потрібно «пропустити» номер сторінки і розмістити на ній, наприклад, рекламне зображення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, Microsoft Word, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Видалити всі номери сторінок досить легко. Достатньо клікнути два рази по будь-якому колонтитулу з номером сторінки в довільному місці документа і вручну видалити номер сторінки , наприклад, за допомогою клавіші Del. Складність полягає в тому, що при цьому видаляється нумерація всіх сторінок документа.
2
Для того, щоб видалити номер тільки з одного сторінки , потрібно здійснити послідовно кілька дій. Для початку в кінці сторінки , після якої повинна бути сторінка без номера, потрібно вставити розрив розділу. Щоб зробити це, встановіть курсор в кінці сторінки , виберіть вкладку «Вставка» основного меню і клацніть по рядку «Розрив» у випадаючому списку. У вікні відзначте в частині «Новий розділ» рядок «З наступного сторінки ».
3
Встановіть курсор в будь-якому місці сторінки , номер якої потрібно прибрати. У вкладці «Файл» основного меню виберіть рядок "Параметри сторінки " і клацніть по ній. У вікні, виберіть вкладку «Джерело паперу». Знайдіть рядок «Перша сторінка» і відзначте її галочкою. Після цього нумерація з обраної сторінки зникне.
4
Щоб продовжити нумерацію з іншого (що не йдуть підряд) номера сторінки , у вкладці «Вид» виберіть пункт «Колонтитули» і у вікні інструментів натисніть на іконку «Формат номера сторінки ». Поставте галочку напроти пункту «Почати з» і введіть потрібний номер сторінки .