Як роблять книги.

Книга - це продукт творчості одного або групи авторів, вираз культури людства. Коли закінчена робота з написання художнього або науково-популярного твору, перед автором постає питання: «Куди нести своє творіння, щоб книгу надрукували? Як роблять книги? »

Видають книги в книжковому видавництві. Саме туди треба відправитися автору зі своїм рукописом. Належить зв'язатися з редактором, або редактор сам здійснював замовлення на написання твору. Саме цей фахівець, в кінцевому рахунку, буде приймати рішення, чи видавати книгу. Якщо він приймає позитивне рішення, то в першу чергу, з автором обговорять загальний обсяг робіт над книгою і орієнтовну її вартість. Після чого, буде укладено договір на видання кнігі.На основі, наданої в видавництво рукописи, разом з ілюстраціями, в редакційному відділі проводиться підготовка оригінал-макету книги. В цей же період здійснюється коректура та літературне редагування книги. Після чого проводиться чорнова верстка оригінал-макету кнігі.На підставі чорнового варіанту оригінал-макету книги проводиться авторська коректура книги. Після чого, внісши всі зміни автора, видавництво виконує остаточну верстку ізданія.Іздательство пропонує на вибір варіанти обкладинки книги, і затверджується вибранний.В остаточному оригінал-макеті книги, автор стверджує всі виправлення, і підписує згоду на печать.Печатают книги друкарні. Як роблять книги на цьому етапі, і що належить вибрати? Саме зараз, перед відповідальним етапом друку, автору належить остаточно визначитися з основними параметрами.

  1. Вибрати спосіб, яким буде друкуватися книга, або на якому обладнанні. Це може бути офсетний друк, ідеально підходяща для друку книг великим тиражем. Або цифровий друк, яка орієнтована на невеликі тиражі.
  2. Вибрати палітурка, в якому буде друкуватися книга. Це може бути м'яка обкладинка, порівняно дешевий, але не особливо довговічний. І тверда обкладинка, вельми довговічний, але більш дорогий.

Друкарня виготовляє друк тиражу, і надає автору сигнальний примірник кнігі.После того, як книга надрукована, автор отримує своє замовлення, у вигляді власного виданого твору. Після чого належить приділити час її просування і реалізації.