Як приручити ворона. Як привчити ворону до рук відео.

Приручити ворона зовсім не так вже складно, як це може здатися. У Лондонському Тауері спеціально приручають ворон, які потім живуть там все життя. Згідно приймете, без ворон англійська монархія впаде. Завести цю птицю нескладно, але от приручити і правильно виховати - це вже серйозна задача.
Інструкція
1
Приручати птицю краще з «дитячого» віку. Перші кілька місяців життя характер ворона тільки формується, птахи слухняні і легко пріручаеми. Пізніше, коли ворон виростає, він починає визнавати тільки господаря, який виростив його. Коли ворону виповнюється приблизно 1-2 роки, він проявляє бажання полетіти від господаря.
2
Приручені ворони дивовижним чином наслідують різним звукам, які чують. Вони не здатні повторити спів птахів, але відмінно відтворюють скрипи і стукоти, голосу і собачий гавкіт. Деякі ворони навіть люблять дражнити собак.
3
Ворона не можна тримати в клітці. Мінімальний простір - вольєр розміром не менше 2 кубічних метрів. Ворон дуже любить рухатися і якщо посадити його в клітку, птах зламає все оперення. Також тримати ворона можна на спеціальній присадили. Ворони дуже рухливі, їх не можна серйозно обмежувати в пересуваннях. Але й дозволяти літати, де заманеться - небезпечно. Птах переламає і розкидає все, що можна, розіб'є дзьобом кнопки на пристроях.
4
Ворони люблять купатися. Необхідно, щоб птах міг це робити щодня або хоча б через день.
5
Щоб утримувати ворона , слід організувати ряд моментів, після чого грошових витрат практично не буде потрібно. Грошей і зусиль зажадає місце, де птах житиме, пристосування та іграшки.
6
Як правило, ворон має одного господаря. Якщо кілька людей займаються з птахом, то найчастіше ворон все одно вибирає собі людину, хоча визнавати може і інших. Це розумна птах, з якою дійсно можна спілкуватися. Краще всього, якщо ворона заводить доросла людина, яка в змозі відповідати за себе і зможе забезпечити птаху гідний догляд та утримання.
7
Вік, в якому потрібно брати пташеня у заводчика - приблизно 2-3 місяці. Уже в півроку птицю приручити значно складніше. Слід бути готовим до того, що перші пару місяців треба буде приділяти вихованцеві досить багато часу.
8
Коли ворон підріс, то з ним потрібно проводити близько 2-3 годин щодня. Це час для прогулянок, тренувань і спілкування. Тренувати ворона слід точно також, як тренують ловчих птахів. Якщо він випадково полетів від господаря, то якщо він був належним чином вихований, ворон зможе адаптуватися і вижити. Якщо увага вихованню не приділялося - птах загине на волі.
У вашому будинку з'явився крилатий мешканець? Не поспішайте відразу ж приручати його до рук, птиці - дуже тонкі створення, і їм необхідний час, щоб освоїтися на новому місці.
Інструкція
1
Для того щоб знизити стрес від транспортування, необхідно перевозити нового вихованця в закритій перенесенні з хорошою вентиляцією. Заздалегідь підготуйте клітку для птиці, обов'язково насипте корм і налийте свіжу водичку. Обережно витягніть птицю з перенесення і пересадите в клітку.
2
Перші кілька днів птах буде адаптуватися до нових умов життя. В цей період її не потрібно тривожити. Поставте клітку так, щоб до неї не було доступу іншим домашнім тваринам. Поясніть дітям, що пташка повинна звикнути, тому не потрібно зайвий раз підходити до клітки, бігати по кімнаті і голосно кричати.
3
Щойно птах трохи освоїтися, необхідно регулярно підходити до клітки, ласкаво розмовляючи з вихованцем. Ви побачите, коли птах перестане боятися і виявляє до вас інтерес, тоді можна спробувати відкрити дверцята клітки і запропонувати новоселу ласощі з руки.
4
Птахи - дуже полохливі істоти, тому з першого разу вони навряд чи візьмуть ласощі з рук. Необхідно проявити терпіння і пробувати пригощати птицю регулярно.
5
Якщо пташка склювала ласощі, то наступного разу спробуйте покласти ласощі на долоню. Для того щоб його дістати, вашої птаху доведеться сісти на ваші пальці. В цей час постарайтеся не робити різких рухів і невпинно ласкаво розмовляйте з вихованцем.
6
Коли птах вільно почне їсти у вас на долоні, можна спробувати погодувати її поза клітини. Для цього притулите долоню до входу. Можливо, птаху захочеться обстежити кімнату. Посадити її назад можна за допомогою ласощі, або корми, насипаного в годівницю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UilODK3Bf-g
Зверніть увагу
Якщо ви відпускаєте птицю політати по кімнаті, то упевніться, що всі вікна закриті і в кімнаті немає собаки або кішки, які можуть сильно налякати або травмувати птицю.
Корисна порада
При прирученні птахи дуже важлива регулярність вашого спілкування. Чим більше ви приділяєте уваги своєму вихованцеві, тим швидше він стане абсолютно ручним.