Як присвоїти диску букву.

Більшість персональних комп'ютерів сьогодні мають не один жорсткий диск. Та й кожен окремий диск, як правило, буває розбитий на кілька розділів. У зв'язку з цим операція зміни букви диска або розділу не так вже рідкісна.
Інструкція
1
Щоб мати можливість змінити букву диска або розділу, вам треба мати достатньо прав, тому першим кроком процедури повинен бути вхід в систему з правами адміністратора.
2
Розкрийте меню на кнопці «Пуск» і виберіть команду «Панель управління».
3
Наступні дії в ОС Windows 7 і Vista трохи відрізняються від Windows XP.В ОС Windows 7 і Vista: в панелі управління клацніть посилання «Система і безпека», а потім в розділі «Адміністрування» - посилання «Створення та форматування розділів жорсткого диска ».В Windows XP: в панелі управління клацніть посилання« Продуктивність і обслуговування », а потім посилання« Адміністрування ». В панелі адміністрування запустите подвійним клацанням "Керування комп'ютером". Потім в розділі «Сховище» клацніть «Керування дисками» .слід кроки майже однакові в ОС Windows 7, Vista і XP.
4
У вікні з заголовком «Управління дисками» клацніть правою кнопкою миші диск або розділ, букву якого треба поміняти, і виберіть команду «Змінити букву диска або шлях до диску ».
5
У віконці натисніть кнопку «Змінити». В наступному вікні виберіть зі списку навпроти напису «Призначити букву диска (AZ)» потрібну букву .
6
ОС зажадає підтвердження зміни букви - натисніть кнопку «Так».
7
Закрийте обидва вікна натисканням кнопки «OK». В результаті буква вибраного диска або розділу зміниться.