Як прибрати патьоки фарби. Як видалити патьоки вчорашньої олійної фарби.

Не завжди ремонт йде по заздалегідь розробленому плану і, на жаль, не завжди виходить зробити так, як спочатку замислювалося. Але ж так хочеться, щоб все було ідеально, а ваше гніздечко було самим затишним і красивим. Однак багато похибки ремонту можна легко виправити. Наприклад, патьоки фарби. Якщо ви поки ще не знаєте, як правильно це зробити, наша інструкція спеціально для вас!
Інструкція
1
Дайте об'єкту, який ви фарбували, повністю висохнути. Не намагайтеся замазати патьоки наполовину висохлої фарби. Це може швидко привести до того, що всю фарбування доведеться почати заново. Наберіться терпіння і не квапте події.
2
Додайте об'єкт так, щоб ви могли легко дістатися до всіх його ділянок. Наприклад, якщо це двері, зніміть її і покладіть на заздалегідь підготовлене покриття. Зону "зачистки" старої фарби краще зробити побільше, так як вона все одно ще може бруднитися і шанс щось вимазати поки ще досить великий.
3
Проведіть зачистку того місця, де утворився патьоки, якщо це окремий локальний ділянку або зашкурьте повністю всю поверхню, якщо патьоків багато. Якщо це дерево, найкраще підійде шкурка, якщо метал - капніть якого-небудь розчинника і акуратно розітріть на ушкодженому місці.
4
Покрийте ділянку новим шаром фарби. Найкраще фарбування провести в два етапи. Уперше зробіть тонкий верхній шар, а потім нанесіть вже більш густий, але не переборщіть, щоб не було видатних ділянок.
5
Покрийте поверхню лаком для максимального вирівнювання тону і товщини фарби. Лак згладить останні нерівності, а від патьоку не залишиться й сліду. Акуратно протріть предмет від пилу і бруду і встановлюйте його назад. Ось і все.
Підтечи крові на шкірі виникають при найменших пошкодженнях і ударах. Мають вигляд синців, хіба що колір трохи яскравіше. Синці з'являються влітку дещо частіше, ніж взимку. Виною всьому загусла кров через спеку. Невдалий стрибок у воду, легке падіння з велосипеда і синьо-червона краса вже з'явилася на шкірі, запобігти цьому можна, адже неможливо захистити себе від впливу зовнішніх факторів зовсім. Прискорити сходження патьоку можна деякими способами.
Інструкція
1
Синці з'являються раптово і зазвичай без набряку м'яких тканин. Прикладіть грілку на 30 хвилин, зігріваючу процедуру проводите кілька разів на день. Якщо ні грілки, можете прикладати пляшку з гарячою водою, ставити гірчичники або прогрівати сіль і насипати її в щільний носок і тримати компрес на проблемному місці.
2
Прийміть таблетку препарату розріджує кров. Патьок - запечена кров в підшкірному шарі. Можете випити звичайний аспірин або інший знайомий вам препарат, який ви раніше вже вживали.
3
Мажте місце освіти патьоку согревающими мазями. Підійдуть ті, що розроблені на усунення синців, зараз їх дуже багато в аптеках. Також можете використовувати мазі проти кашлю з ефірними маслами ментолу та інші крему, які зігрівають.
4
Йод має розсмоктуючим ефектом, тому зробіть йодну сітку на шкірі. Уже через добу ви помітите поліпшення, кров почне благополучно розсмоктуватися, а шкірі світлішати. Правда, може бути проміжний результат - зеленуватий колір, але і він скоро зійде.
5
Якщо патьок крові стійкий і сильний, а сходить зовсім повільно, нанесіть на нього зубну пасту на 20-30 хвилин. Потім змийте теплою водою. Робіть це не частіше ніж раз на добу. Якщо ви докладете максимум зусиль і будете регулярно обробляти синець, він зійде через короткий проміжок часу.