Як пришити тасьму до тюлі. Тюль своїми руками.

Як відомо, саме правильне прикраса вікна додає вишуканості інтер'єру. Правильно підібрані штори і тюль створюють відчуття повної завершеності всієї композиції і створюють комфортну атмосферу в кімнаті. Найголовніше, щоб ви визначилися з тим, як повинен виглядати сам тюль. Його можна зробити простим і рівним, а можна придумати більш оригінальні варіанти зі всілякими колірними переходами, складками і зажимами. На відміну від штор, тюль коштує дорожче і тому набагато дешевше буде зшити тюль своїми руками, а відповідно пришити до нього тасьму .
Інструкція
1
Виберіть тасьму , бажано, щоб вона була під колір тюлю. Звичайно ж, якщо на тюлі будуть складки, то краще взяти прозору тасьму і не дуже широку.
2
Відміряйте тасьму для верхньої частини тюлю, вона повинна бути такої ж ширини, що і тюль, а для складок - трохи менше довжини самого тюлю.
3
Визначте необхідну довжину тюлю, потім акуратно дрібному намітьте на ньому лінію і відріжте її. Прострочіть, попередньо підгинаючи бокові краї тюлю.
4
Пришийте до низу тюлю з виворітного боку бейку, потім цю бейку необхідно звернути на лицьову сторону тюлю і прострочити.
5
Зробіть рівномірні збірки по всій довжині тюлю і пришити з виворітного боку тасьму прозорого кольору.
6
Проведіть у верхній частині тюлю заворот в декілька шарів, потім прошийте і загладьте.
7
Прикладіть тюлеву тасьму до верхньої частини тюлю спочатку лицьовою стороною всередину і прошийте по верхньому краю.
8
Перегніть на виворітну сторону і прострочіть по нижньому краю тасьми.
9
Коли всі прострочити, підтягніть верхню тасьму з обох сторін для рівномірного розподілу на тюлі невимушених стиснутих збірок. Після цього акуратно зав'яжіть залишки ниток, які звисають з тасьми, як вгорі, так і внизу тюлю. Але не поспішайте їх обрізати, так як їх можна декорувати різними камінчиками або прикрасами. Все це додасть ще більше краси вашій роботі. Тепер вже точно тюль з тасьмою можна повісити на карниз.