Як дізнатися якою мовою написано.

В світі існує величезна кількість мов. Якісь мови знов народжуються, якісь стають мертвими. Для того, щоб перевести текст, спочатку необхідно визначити, на якому мові він написаний. Сучасні технології дозволяють це зробити досить швидко
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - автоматичний визначник мови
  • - у разі визначення мови власними силами - джерела з описом різних мов.
Інструкція
1
У вас є кілька варіантів. Ви можете звернутися до фахівця з тим, щоб він визначив мову тексту. Ви можете спробувати самі визначити мову. Але на сьогоднішній день найшвидший спосіб визначити мову для тих, у кого є Інтернет - це автоматичний визначник мови.
2
У першому випадку для вас все зробить фахівець. У другому - проведіть аналіз тексту. До особливостей різних мов відносять: напрямок письма, набір знаків, підрядкових і надрядкових символів тощо.
3
Для швидкого способу використовуйте автоматичний визначник мови, який іноді називають guesser. Сьогодні розроблені різні визначники мови, якими можна скористатися безкоштовно. В основному, визначники мови відрізняються кількістю мов, які вони розпізнають, і словникової базою в кожному мові .
4
Визначник працює за наступною схемою. Він розбиває текст, який ви ввели у відповідне поле, на слова. Слова порівнюються з тими, що знаходяться в базі визначника. Потім він підраховує кількість збігів слів різних мов і показує результат - найбільш підходящі мова чи мови (їх може бути декілька).
Зверніть увагу
Отриманий результат не може гарантувати 100% -ого якості. І автоматичний визначник мови чесно вам про це скаже, вказавши ймовірність правильної відповіді. Для того, щоб при перевірці тексту отримати грамотну відповідь і бути впевненим в ньому, користуйтеся деякими правилами работи.1) Мінімальна кількість слів для визначення - не менше 20-и. Однак пам'ятайте, чим більше ви напишіть пропозицій, тим більша ймовірність правильного визначення язика.2) Використовуйте кілька програм-определітелей.3) Якщо є можливість, виберіть ту частину тексту, по якій визначення буде самим еффектівним.4) Якщо є можливість, перевірте текст і виправте помилки.