Як збільшити довжину волосся.

Існує достатньо дуже ефективних способів стимуляції росту волосся . В цілому, волосся може відростати на якесь визначену і індивідуальну для кожної людини довжину щомісяця. З тим, що він не завжди використовує весь свій потенціал, сперечатися важко.
Інструкція
1
Звичайно ж ви розумієте, що одним тільки доглядом і зовнішнім впливом не обійтися - дуже часто волосся и випадають, стають крихкими і ламкими виключно унаслідок неправильно харчування, ослабленого імунітету і нестачі вітамінів або мінеральних речовин. Так що продумуйте і міняйте свій щоденний раціон, включаючи в нього життєво необхідні для шкіри і волосся елементи - вітамін B, білки, фосфор, магній, так звані хороші вуглеводи (вівсянка, злаки).
2
Яким випробуванням ви щодня піддаєте свої волосся и? Почніть з звичайного миття. Запам'ятайте - волосся и ні в якому разі не можна мити гарячою водою, вона згубно впливає на їх структуру, а також призводить до випадання. Краще якщо після обробки волосся бальзамом-ополіскувачем ополоснете їх прохолодною водою, щоб закрити пори і лусочки кожного волосся а.
3
Дуже важливо правильно підібрати шампунь і кондиціонер. Наскільки добре ви знаєте свій тип волосся ? Наприклад, якщо підібрати занадто м'який шампунь для жирного волосся , то це може привести до недостатнього очищенню і як наслідок, до недостатнього диханню кожного волосся а. Як результат - випадання і уповільнений ріст. У той же час не можна пересушувати сухі і нормальні волосся и.
4
Тепер перейдемо до стимулюючих зростання волосся маскам, яких, на щастя, існує достатня кількість. Все маски можна готувати в домашніх умовах, а інгредієнти досить прості. Найвідомішим і одним з найбільш ефективні компонентів для зміцнення коренів і активації росту волосся є маска на основі реп'яхової олії. Його коштує трохи підігріти, а потім додати чайну ложку меду і гарненько розтертий яєчний жовток.
5
Репейное масло також можна поєднувати і з іншими складовими - наприклад, абрикосовим або касторовою маслами. В них можна додавати масло жожоба, виноградних кісточок - простори для фантазії величезні! Якщо ви хочете активізувати коріння волосся , то спробуйте додавати зовсім невелика кількість перцевої настоянки або коньяку - це прекрасно розігріває шкіру голови. Все маски потрібно наносити приблизно на 40 хвилин, безпосередньо на коріння і за допомогою легкого масажу.