Як зшити палантин. Як зшити туніку з палантина.

Палантин - це незамінна частина жіночого гардеробу. Будучи стильним аксесуаром, він може перетворити звичайний одежна ансамбль в ошатний вихідний костюм. А також, накинувши палантин на плечі, ви можете зігрітися як на вулиці в прохолодну погоду, так і на робочому місці під кондиціонером.
Вам знадобиться
  • - Тканина для палантина на ваш вибір;
  • - Ножиці;
  • - Нитки;
  • - Швейна машинка;
  • - тасьма у вигляді бахроми для обробки.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно визначитись з вибором тканини для палантина. Якщо це буде літній палантин, то тканину потрібно брати легку, струмливу, краще натуральну. Якщо ж палантин планується входити в ваш гардероб в міжсезоння, то найкраще взяти вовняні тканини, тепліші. У будь-якому випадку потрібно простежити, щоб тканини сильно не м'яли.
2
Другим кроком потрібно визначити розмір палантина. Якщо ви плануєте шити одношаровий палантин, то його ширина може бути близько 30 см (без урахування припусків на шви). У разі двошарового палантина ширина 30 см множиться на два, тобто 60 см (не забудьте припуски на шви). Довжину палантина вибирайте самі на свій смак.
3
Після того як тканина куплена, потрібно докупити нитки, відповідні за кольором. Якщо палантин вимагає обробки, то потрібно купити тасьму у вигляді бахроми. Все залежить від вашої фантазії, адже це ваша ексклюзивна річ.
4
Далі палантин слід викроїти у формі довгого прямокутника, обробити краї на машинці спеціальним швом. Після цього до вузьких сторонам пришивається бахрома, якщо планувалася додаткова обробка. Залишилося тільки відпрасувати палантин.
Корисна порада
Перед тим як гладити готовий річний палантин, перевірте температуру праски. Легкі тканини можна випадково підпалити праскою.