Як приручити кролика.

Отже, ви купили клітку, корм і все необхідне для кролика, і нарешті у вас з'явився ще один член сім'ї. Після того, як ваш кролик оглянуть на новому місці, для вас настає саме відповідальний час: приручення і виховання вашого вихованця. Оскільки кролики за своєю природою дуже полохливі, ваше завдання - привчити кролика до себе, щоб він не боявся вас і довіряв вам.

Інструкція
1

Рекомендації по прирученню кролика: ? До клітці слід підходити не поспішаючи, щоб не налякати вашого нового вихованця. ? Розмовляйте з ним неголосним і спокійним голосом. ? Дайте кролику можливість обнюхати вашу руку ; коли кролик звикне до вашого запаху, він не буде пов'язувати його з небезпекою. ? Пригостіть його яким-небудь ласощами. ? При спілкуванні з вихованцем не стійте близько клітини на весь зріст, тому що це може його налякати. Адже маленька тварина сприймає будь-яка жива істота, яка більше його, як хижака. Тому потрібно присісти навпочіпки, щоб опинитися якомога більше на одному рівні з вашим вихованцем. ? Якщо ви намагаєтеся погладити кролика, а він стискається у грудочку, потрібно в цей раз залишити його в спокої. ? Також кролики не люблять, коли їх витягують з клітки силою, вони бачать в цьому агресію. ? Брати кролика на руки і гладити його найкраще тільки тоді, коли він не знаходиться в клітці.

2

Хоча кролики майже на 100% дружелюбні і мирні тварини, в деяких випадках вони здатні демонструвати агресію. Для тих, хто бачить це явище в перший раз, це може здатися дуже шокуючим. Однак, якщо ваш кролик кусається, коли ви хочете його погладити чи погодувати, або вистачає вас за ноги, бігаючи по кімнаті, не турбуйтеся, з цим можна впоратися. Якщо ваш кролик агресивний, швидше за все, це говорить про те, що він надзвичайно розумний, і її агресія є засобом самовираження. Крім того, виховання такого кролика може стати захоплюючим заняттям. Коли ваш вихованець відчує вашу турботу і ставлення до нього, а також засвоїть деякі правила поведінки, його агресія може виявлятися як енергійність і відданість.

3

Приручення кролика - це тривалий процес, який може зайняти кілька тижнів. Якщо ви поставитеся до процесу виховання і приручення свого вихованця з терпінням, виконуючи описані рекомендації, незабаром він почне вам довіряти.

Корисні поради

Основне правило: не поспішати. Не потрібно насильно діставати кролика з клітки насильно, хапати його і утримувати на руках. У такому випадку ваш кролик буде лякатися вас, а його процес адаптації може сильно затягнутися.