Як укласти металочерепицю.

Металочерепиця - будівельний матеріал, що дозволяє змонтувати довговічне і якісне покриття покрівлі. Роботи з металочерепицею вимагають великої кількості замірів, а сам монтаж включає в себе проведення складних робіт. Надійність і довговічність даху буде забезпечена тільки в тому випадку, якщо всі роботи виконані професійно. Щоб укласти металочерепицю , потрібно діяти в строго визначеної послідовності.
Вам знадобиться
  • Шуруповерт, молоток, маркер, рулетка, інструменти для різання (найкраще ножиці для металу)
Інструкція
1
Найперший лист металочерепиці кріпиться до коника одним саморізом. Вирівнювання відбувається по торця, лист виноситься приблизно на 4 см за карниз.
2
Другий лист кладеться на перший внахлест. Підкладати другий під перший, або перший класти зверху на другий - залежить від того, як планувався монтаж покрівлі: справа наліво кладеться черепиця або зліва направо. Там, де листи перекриваються зверху, вони скріплюються саморізами.
3
Третій і всі наступні листи кладуться точно також як і другий. Кожен шар потрібно підрівняти, щоб край був паралельний краю даху.
4
Деякі види металочерепиці мають захисну плівку. Перед тим, як почати монтаж металочерепиці, плівку слід зняти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8DpbbL-nxio
Зверніть увагу
Ні в якому разі не потрібно різати металочерепицю болгаркою, тому що при такому сильному нагріванні згоряє полімерне покриття і цинк, так що покрівля дуже швидко почне іржавіти.
Корисна порада
Необхідно чітко дотримуватися всі інструкції виробника, інакше покрівля під час експлуатації може дуже швидко прийти в непридатність. Ви самі кладете покрівлю або бригада монтажників-фахівців, яка знає все про те, як укласти металочерепицю - все одно слід контролювати всі роботи на предмет якості.