Як підключити подвійну розетку. Як підключити розетку двайную.

Швидше за все, ви стикалися з тим, що куплений електроприлад нікуди включити, в цьому випадку ви вдаєтеся до використання подовжувача або виклику електрика для установки відсутньої розетки. Але чи варто платити за те, що ви самі зможете зробити? Встановити розетку не складно, головне бути акуратним в роботі. Подвійні розетки бувають зовнішні і внутрішні. Зовнішні розетки ставити зовсім не важко, а от при установці внутрішніх розеток доведеться докласти деяких зусиль.
Вам знадобиться
  • Внутрішня подвійна розетка, перфоратор, викрутка стрижнева, викрутка діелектрична або пробник, коробка під розетку («стакан»), олівець, бур для перфоратора, ніж, штукатурка, шпатель.
Інструкція
1
Зробіть розмітку на поверхні стіни поруч з електропроводів, який проходить від основної електромережі, це буде майбутнім місцем для розетки. Для цього візьміть «стакан», прикладіть до стіни на розмітці і обведіть його за допомогою олівця.
2
Далі візьміть перфоратор з буром, зробіть поглиблення в стіні на глибину рівну висоти «стакана» і площею круга.
3
Вимкніть загальну мережу від харчування.
4
Потім візьміть «стакан», виконайте в ньому отвір для електропроводу з допомогою викрутки.
5
Просмикніть електропровід через отвір. Обмажте «стакан» заздалегідь приготовленим розчином штукатурки і встановіть його в дане поглиблення.
6
Зайву штукатурку приберіть шпателем. Після повного затвердіння штукатурки укоротите провід за допомогою кусачок до потрібної нам довжини.
7
З кінця електропроводи зніміть ножем ізоляцію довжиною 15 мм.
8
Увімкніть світло і перевірте пробником або діелектричної викруткою напругу.
9
Далі підготуйте подвійну розетку . Для цього зніміть викруткою декоративну панель, звільніть затискачі кріплення електропроводу і розетки.
10
Вимкніть загальну мережу і встановіть електропровід в затискачі за допомогою викрутки.
11
Зафіксуйте розетку в «стакані».
12
Встановіть декоративну панель. Увімкніть загальну мережу живлення.
Зверніть увагу
Роботу в цілях безпеки слід проводити в прогумованих рукавичках.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте штукатурку на гіпсовій основі, то дайте їй висохнути протягом 30 хвилин, якщо ж на цементній, то на 12 годин.