Як зменшити витрату палива автомобіля.

Кількість нафти на нашій планеті зменшується з кожним днем. Не дивно, що при цьому ціни на бензин ростуть чи не в геометричній прогресії. Але якщо при їзді дотримуватися кількох нехитрих правил, кількість споживаного автомобілем палива можна скоротити майже на 20%.
Інструкція
1
Перевірте свій автомобіль на несправності. Мотор його повинен бути чистим, оцініть стан фільтрів і свічок, переконайтеся, що рівень машинного масла знаходиться в межах норми. Проконтролюйте тиск повітря в шинах. Здуті колеса призводять до підвищеного споживання бензину автомобілем.
2
Відкрийте багажник своєї машини, переконайтеся, що ви не возите з собою нічого непотрібного. Пам'ятайте, що кожні 100 кг баласту збільшують споживання палива на цілий літр на 100 км.
3
Сучасні автомобілі просто переповнені пристроями, що забезпечують комфорт водієві і пасажирам. Але все має свою ціну. Підігрів сидіння підвищує витрата бензину на 0,25л/100 км, а кондиціонер у спекотну погоду здатний з'їдати до 2 літрів палива . Звичайно, це не означає, що потрібно відключити всі прилади в салоні і замерзати або, навпаки, задихатися від спеки, але немає потреби змушувати кондиціонер молотити безперервно, включайте його в міру необхідності і ваш гаманець скаже вам на заправці: «Спасибі».
4
Але найбільше бензину витрата уется через неправильну манери їзди деяких водіїв. Дуже багато палива споживає чіпати автомобіль. Це й зрозуміло, потрібна неймовірна енергія, щоб зрушити з місця таку величезну купу металу. Різкий ривок з місця може і виглядає ефектно, але для цього потрібно в 3-4 рази більше бензину, ніж для нормального поступового рушання.
5
Чим нижче передача, тим вище обороти двигуна, а значить і більше споживається палива . Намагайтеся своєчасно переключатися і їздити на високих передачах. При швидкості 50 км/ч на четвертій передачі автомобіль споживає на 20% менше палива , ніж на третій. Економія стає досить суттєвою.
6
Не залишайте мотор працювати, якщо машина стоїть. Якщо ви точно знаєте, що вам належить довго стояти на світлофорі або залізничному переїзді, заглушите автомобіль. На холостому ходу він може споживати до 2 літрів на годину, а користі від цього не виходить ніякої.
7
Уникайте непотрібних гальмувань і прискорень. Вийшовши на трасу, виберіть собі швидкісний коридор і намагайтеся по можливості його дотримуватися. Експерти підрахували, що оптимальна швидкість при русі по трасі складає 110 км/ч. Якщо ви хочете рухатися швидше, будьте готові до підвищеного витрата у бензину.