Як підібрати собі зачіску за допомогою програми. Як бодобрать собі стрижку безкоштовно.

Інтернет пропонує масу можливостей для любителів зміни зовнішності в догоду модним тенденціям. Зміна іміджу - це серйозний крок і перш ніж зважитися навіть на самі незначні зміни, краще скористатися спеціальними ресурсами, що надають можливість поекспериментувати із зовнішністю і вибрати найбільш відповідний варіант у віртуальному просторі. І тільки потім реалізувати це на практиці, виключивши ризик невдалих втілень. Приміром, підібрати собі зачіску, с допомогою програми, ви зможете по довжині і обсягом, а також приміряти різні варіанти кольору волосся. Підбір зачісок онлайн розглянемо на прикладі однієї з таких програм.
Вам знадобиться
  • Фотографія в електронному вигляді
  • Комп'ютер
  • Програма з підбору зачісок
Інструкція
1
Приготуйте свою фотографію з прибраними волоссям. Завантажте її в програму, натиснувши кнопку "завантажити фото" .Для використання розширених можливостей вам потрібно буде пройти процедуру реєстрації або авторизації, якщо ви вже зареєстровані в системі.
2
Слідуючи вказівкам налаштувань програми, виберіть підходящу довжину волосся, об'єм зачіски і колір волосся. Вибравши колорирование, визначитеся з типом (інтенсивністю і розташуванням) і кольором пасом.
3
Скачайте результат ваших експериментів або роздрукуйте, користуючись запропонованими сервісом можливостями. Отриманий образ ви зможете надалі редагувати в програмі або показати своєму майстру, який зможе втілити в життя ваше уявлення про найвдалішу для вас зачісці.
Зверніть увагу
Зазначеною програмою ви зможете скористатися для підбору зачіски безкоштовно, пройшовши за посиланням у кінці статті. Але у програми є і платний доступ, що відкриває більше можливостей для зміни іміджу. Це додаткові кольору волосся, варіанти макіяжу і т.д.
Корисна порада
Програма дозволяє вам підібрати зачіску і пропонує скористатися сервісом з підбору макіяжу. В результаті ви зможете повністю змінити свій імідж, вибравши найкращий варіант.