Як виростити дитину щасливою.

Виростити дитини щасливим - це найпоширеніша мрія батьків. Все піклуються про свого малюка, люблять його, але часто скоюють прикрі помилки, які й заважають крихітці стати щасливим.
Інструкція
1
Любіть свого дитини і намагайтеся постійно доводити це. Малюкові необхідна ласка, тоді він не буде відчувати себе кинутим і самотнім, а в дорослому житті не злякається відносин з протилежною статтю, адже він вміє любити і знає, що таке бути коханим.
2
Навчіть дитини довіряти. Батькам необхідно стати прикладом малюкові в усьому, і ніколи не варто обманювати малюка, адже якщо він одного разу помітить, що його обманюють, він вже не зможе безоглядно довіряти людині. А якщо який обдурив його людина найближча і найрідніша - мама? Тоді він не зможе в принципі довіряти людям, і позбутися цього йому буде дуже важко.
3
Дайте дитині можливість самостійно шукати шляхи вирішення проблеми. Починати потрібно з самого народження дитини : при покупці нової іграшки не варто показувати дитині, як з нею потрібно грати. Рано чи пізно малюк знайде їй застосування, причому таке, про який здогадається не кожен дорослий. В цьому випадку у дитини почне розвиватися креативне мислення і власну думку, що дуже важливо.
4
Дайте малюкові можливість насолодитися життям. Не варто обгороджувати дитини від усіх небезпек, які можуть його підстерігати в нашому недосконалому світі. Прийде час і він буде змушений зіткнутися з ними, а без відповідної підготовки він просто розгубиться.
5
Дайте дитині можливість самостійно вирішувати проблеми. Якщо дитина хоче самостійно забратися? Молодець. Збирається сам приготувати обід? Розумниця! Навіть якщо у малюка не все виходить, батькам необхідно постійно хвалити його за такий почесний порив.
6
Дайте дитині можливість жити своїм життям. Часто батьки не підозрюють, що заважають щастю власного дитини , коли щиро бажають йому добра. Таке трапляється, коли батьки вибирають для дитини інститут, спеціальність, а деякі - ще й супутника життя. У цьому випадку батьки реалізовують свої бажання, а дитина залишається не при справах зі своїми тепер вже нездійсненними мріями.
Зверніть увагу
Не ставтеся до дитини як до власності - він особистість. Не давайте маляті забути про це.
Корисна порада
Чи не примушуйте дитину, нехай він живе так, як вважає за потрібне, навіть якщо його погляд принципово відрізняється від вашого. Нехай дитина робить власні помилки, а ви, в свою чергу, завжди зможете його підтримати.