Як перевірити відкритість.

Відкриті люди притягують до себе людей, які швидко переходять у категорію друзів. Відкриті люди завжди привітні і доброзичливі. Здається, таких людей можна читати, немов розкриту книгу. Невідомо, чи кожен людина відкрита до спілкування і новим зустрічам. Але є кілька способів перевірок на відкритість .
Інструкція
1
Доросла людина за якістю відкритості схожий на дитину. Він з таким же захопленням відкриває для себе нові речі. Він також завзято і щиро сміється, за участю цікавиться життям своїх знайомих.
2
Якщо ви хочете себе перевірити на відкритість , згадайте, чи давно ви вели з ким-небудь душевні розмови. Як правило, такі бесіди супроводжуються відвертими історіями та порадами на основі життєвого досвіду. У цій розмові приходить розуміння і усвідомлення того, що відверті слова здатні скріпити двох співрозмовників узами справжньої дружби.
3
Не варто приймати за відкритість надмірну нав'язливість. Людина, що володіє такою якістю, може дратувати недоречними, нетактовними питаннями, вдаючись до панібратства, яке багатьох дратує.
4
Відкритість перевіряється в спілкуванні. Якщо ви чесно відповідаєте на запитання своїх знайомих, цікавитеся подіями інших людей, спілкуєтеся на взаємно цікаві теми і легко підтримуєте хід бесіди, отже, ви - відкрита людина.
5
Відкритість людини перевіряється відносно того, як людина висловлює свою думку стосовно якої-небудь події. Наприклад, на запитання «Як справи?» Не варто розчаровано відповідати - «Нормально». Слід за участю вимовити «У мене відмінно! Сподіваюся і у тебе також, правда? ».
6
У відкритого людини яскраво виражена міміка обличчя. Його думки висловлюють емоції, які він і не приховує. Він може активно жестикулювати, тим самим допомагаючи собі в розмові.