Як перевести в тональний режим.

При спілкуванні з друзями або родичами не потрібно піклуватися про режимі телефону, але от якщо подзвонити в службу підтримки, то, швидше за все, голос оператора на автовідповідачі попросить вас перевести телефон у тоновий режим. Потім можна буде за допомогою цифр давати автовідповідача команди.
Вам знадобиться
  • телефон, інструкція до телефону
Інструкція
1
Всього у стаціонарних телефонів є два режими роботи: імпульсний і тональний. У Росії стаціонарні телефони за замовчуванням використовують імпульсний режим, а таксофони і мобільні пристрої - тональний. Перш за все, варто з'ясувати, можливо, телефон уже працює в тональному режимі . Раптом телефонна станція передбачає саме тональної режим роботи за замовчуванням. Щоб це визначити, спробуйте набрати будь-який номер. В імпульсному режимі при наборі номера в телефонній трубці можна почути клацання, а в тональном - телефон видає короткі тонові сигнали.
2
Майже всі сучасні телефони змінюють режим, якщо просто натиснути зірочку - кнопку, на якій написано *. Якщо ви натиснули цю кнопку, але режим не змінився, подивіться, чи немає на корпусі телефону кнопок P і T. P означає імпульсний режим, а T - тональний. Перевести телефон у тональний режим можна, натиснувши кнопку T. Якщо цих кнопок немає, то доведеться знайти інструкцію, так як модель телефону має зовсім особливий спосіб перемикання між режимами.
Зверніть увагу
Якщо у вас старий телефонний апарат, то він може не підтримувати роботу в тональному режимі.
Корисна порада
Придивіться до підписів і кнопках. Можливо, десь вказано, що саме ця клавіша дозволяє перемикатися між режимами. У кожному разі, слід мати неподалік від телефону інструкцію, адже там описані всі його функції і можливості.