Як збільшити дозвіл у фотографії.

До одним з важливих властивостей цифрових зображень, які безпосередньо впливають на їх відображення і друк, відноситься дозвіл . Дозвіл виражається в точках на дюйм і задає співвідношення між фізичними розмірами растра і його геометричними розмірами при виводі. Іноді дозвіл м помилково називають розмірність растра зображення. Значення дозволу зберігається в файлах зображень. Зображення, отримані з цифрових фотоапаратів та інших пристроїв для фотозйомки, часто мають низьке дозвіл , добре підходяще для їх перегляду на екрані. Але в цьому випадку перед виведенням на друк, має сенс збільшити дозвіл у фотографії.
Вам знадобиться
  • Редактор графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію в Adobe Photoshop. Для цього в головному меню програми виберіть пункт "File", а потім пункт "Open" або ж натисніть клавіші "Ctrl + O". У діалозі вибору файлу перейдіть в каталог з фотографією, виділіть файл фотографії в списку і натисніть кнопку "Відкрити".
2
Відкрийте діалог зміни розмірів і дозволу зображення. Натисніть клавіші Alt + Ctrl + I, або виберіть у меню пункти "Image" і "Image Size ...".
3
Змініть дозвіл зображення. Скопіюйте в буфер обміну значення поля "Width" групи елементів управління "Pixel Dimensions" діалогу "Image Size". Встановіть режим пропорційного зміни полів "Width" і "Height", якщо він не встановлений. Для цього натисніть на зображення ланцюжка поруч з полями. У випадаючому списку, наступному за полем "Resolution", виберіть значення "pixels/inch". Змініть вміст поля "Resolution". Введіть в нього необхідну значення дозволу. Вставте з буфера обміну значення в поле "Width" групи елементів управління "Pixel Dimensions". Натисніть кнопку "OK" в діалозі.
4
Збережіть копію зображення. Натисніть клавіші Alt + Ctrl + S або виберіть пункти меню "File" і "Save As ...". Задайте параметри збереження в діалозі. Натисніть кнопку "Зберегти".
Корисна порада
Якщо необхідно змінити як логічне дозвіл зображення, так і його розміри в більшу сторону, виберіть пункт "Bicubic Smoother (best for enlargement)" в випадаючому списку внизу діалогу "Image Size".