Як встановлювати сидиром.

Час від часу в комп'ютер доводиться встановлювати нові комплектуючі. Причина може бути різною - заміна що вийшли з ладу або застарілих деталей, або додавання пристроїв, невстановлених при складанні моделі. І якщо користувач в перший раз виконує подібну операцію, вона може представляти для нього певну складність. Все здається незрозумілим, і що, куди ставити, і що, до чого прикручувати. Насправді ж достатньо бути уважним і акуратним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, сидиром, невелика хрестова викрутка, чотири фіксуючих гвинта, початкові навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Відкрийте обидві бічні кришки корпусу. Якщо ви міняєте привід, спочатку витягніть старий. Від'єднуйте кабель живлення і кабель передачі даних, що йде до материнської плати. Після цього викрутити фіксуючі гвинти і висуньте привід вперед. Якщо він встановлений за незнімної фальш-панеллю корпусу, його доведеться висувати тому, і, в залежності від моделі, може знадобитися демонтаж блоку живлення і навіть материнської плати в тому випадку, якщо вони будуть заважати. Але таке трапляється досить рідко.
2
Якщо ви встановлюєте новий привід, зніміть заглушку на лицьовій панелі в тому місці, де він буде знаходитися. Перевірте, щоб усередині відсіку не виявилося другий, металевої заглушки. Якщо вона є, акуратно видаліть її.
3
Встановіть привід в відсік, задовго його спереду, поки його передня панель не виявиться на одному рівні з лицьовою панеллю корпусу. Закріпіть його фіксуючими гвинтами.
4
Підключіть кабель живлення і кабель передачі даних. Роз'єми для них забезпечені ключами, які дозволяють вставити їх в єдиному положенні. Закрийте кришки корпусу.
Зверніть увагу
Всі описані вище операції повинні проводитися при вимкненому живленні комп'ютера.