Як плести косу з 4 пасом. плетіння з чотирьох пасм.

Віддавна коса була одним з потужних прикрас для жінки. Довге волосся виглядають більш ефектно і виграшно, ніж короткі. У сучасному світі коси знову популярні: колоски і звичайні на три пасма, афрокосички і французькі - вони навперебій використовуються дизайнерами в різних зачісках. Давайте освоїмо техніку плетіння кіс з чотирьох пасм, вони дозволять зачісці засяяти новими гранями.
Інструкція
1
Ретельно розчешіть злегка вологі і чисте волосся, акуратно зачісуючи їх назад (на потилицю). Потім розділіть волосся на чотири (приблизно рівні по товщині) пасма. Для більшої наочності і зручності, позначте їх справа наліво відповідними номерами - один, два, три, чотири.
2
Почніть плетіння коси, взявши в праву руку першу пасмо. Заведіть її на другу прядку (притримуйте все правою рукою). Потім, узявши лівою рукою третю пасмо, накладіть її на першу (яка розташована праворуч).
3
Візьміть четверту пасмо і заведіть її під першу (яка знаходиться по центру плетіння). Потім другу пасмо покладіть зверху на третю, а пасмо під номером чотири - на другу. Перехопите пасма так, як вам зручно і продовжуйте плетіння коси.
4
Пасмо під номером один пропустіть під другу, а третю покладіть на четверту. Потім першу пасмо заведіть на третю, а другу - під третю. Продовжуйте плетіння коси до бажаної довжини, в самому кінці зафіксуйте свою роботу - гумкою. Коса готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxhTQYBkxfM
Зверніть увагу
Коси плетуться до бажаної довжини, після чого фіксуються за допомогою звичайної резиночки.
Чим довше волосся, тим більше варіантів зачісок можна з них зробити. Один з нескладних, але дуже гарних - заплести косу . Щоб оживити традиційне про неї уявлення, спробуйте зробити її з чотирьох пасом.
Інструкція
1
Розділіть чисті зачесане волосся на чотири рівні пасма. Переплетіть між собою дві середні з них. Для цього третю пасмо праворуч заведіть під другу. Першу пасмо (сама права) заведіть за ту, що тепер стала другий праворуч. Ту ж саму пасмо (та, що була першою, а стала другою) заплітаємо над третьою. Четверта пасмо, яка до цих пір не брала участь в плетінні, кладеться поверх третьої. Оскільки в процесі пасма часто міняються місцями один з одним, заплітайте їх, зберігаючи постійну нумеровку зліва направо. Це допоможе не заплутатися, адже одна і та ж пасмо не може бути тільки першою і т.д.
2
Після того як в плетінні «прийняли участь" усі чотири пасма, продовжуйте процес по аналогії. Тобто, дві середні пасма заплітаються один з одним так, щоб третя праворуч опинилася під другий. Далі - перша пасмо йде під другу і виявляється в середині. Потім дві середні пасма сплітаються також, як і в перший раз: друга праворуч кладеться поверх третьої і сама стає третьою. А четверта пасмо заплітається поверх третьої і виявляється в середині. Після цього, якщо ви все зробили правильно, вже можна розглянути фрагмент майбутньої коси.
3
Третій крок повторює попередні. Спочатку сплітаються дві середні пасма (3 під 2), потім перша з другої (1 під 2), потім друга з третьою (2 над 3), потім четверта з третьої (4 на 3). Кроки повторюються до тих пір, поки всі чотири пасма не стануть короткими. Щоб не збитися, запам'ятайте, що перша пасмо праворуч завжди «йде» вниз, а остання - наверх. Під час плетіння крайні пасма повинні опинятися в середині коси. Коли процес буде завершений, закріпіть вийшла красу на кінці шпилькою або гумкою.
Корисна порада
Щоб визначити, чи правильно ви заплели косу, уважно розгляньте її. Кожна фаланга повинна бути копією попередньої.