Як збільшити гучність у пісні.

Більшість з нас часто використовує музику в своєму житті - хтось для розваги, а хтось для роботи. Буває так, що необхідно збільшити гучність окремо взятого фрагмента трека або гучність усієї пісні. Це буває потрібно з різних причин - наприклад, для фонограми, або для того, щоб створити аудіо доріжку для фільму, або просто поставити на дзвінок. Збільшити гучність пісні нескладно, достатньо найпростішого музичного редактора.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
Відкрийте трек через редактор. Для цього натисніть на меню «Файл» і з випав меню натисніть кнопку «відкрити». Відкрийте файл і дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Виділіть весь трек мишкою. Натисніть на меню "Ефекти", далі перейдете на меню «Амплітуда/Нормалізація», і з випав меню натисніть на пункт «Нормалізувати». Виберіть необхідний рівень, починаючи від ста відсотків, наприклад, сто двадцять або сто п'ятдесят. Натисніть на «ОК».
3
Прослухайте трек після обробки. Переконайтеся в тому, що рівень звуку не є надміру високим і що всі звуки звучать природно, без спотворення. Якщо звук недостатньо високий, повторіть попередню дію.
4
У випадку, якщо гучність виявляється занадто високою, скасуйте останній крок і повторіть нормалізацію, вибравши меншу кількість відсотків. Повторюйте стільки разів, скільки потрібно для досягнення потрібного вам результату.
5
Відкрийте меню «Файл», після чого натисніть на кнопку «Зберегти». Збережіть трек або під тим же ім'ям, або під іншим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h6GncKIkE5c
Корисна порада
При перевірці треку стежте за тим, щоб піки не були надто високі, а всі звуки звучали природно.