Як виростити дзвіночки.

Якщо ви вирішили виростити на своїй дачній ділянці дзвіночки , то зробити це буде зовсім нескладно. Адже вони невибагливі, холодостійкі, стійкі до хвороб і шкідників.
Інструкція
1
Виростити дзвіночки ви можете з насіння. Для цього навесні посійте їх в ящики з легким ґрунтом, злегка присипте просіяним піском і обприскати водою з розпилювача. Потім накрийте склом і залиште в теплиці. Приблизно через тиждень у вас з'являться перші сходи, а ще через деякий час ви зможете їх розсадити.
2
До грунтів дзвіночки невибагливі, але краще розвиватимуться на добре оброблених, з достатнім харчуванням або слаболужних грунтах. Бажано, щоб ваша ділянка був добре дренирован, адже дзвіночки не переносять застою води при зимівлі, т.к. їх коріння можуть загнити і вимерзнути.
3
Щоб посадити рослини, грунт потрібно буде підготувати заздалегідь, скопати її на глибину 30-40 см і ретельно видаливши сорнякі.Затем додайте дернову землю, торф, перегній. Не варто додавати свіжий гній, т.к. він може нанести опік коріння рослини і стати причиною виникнення спалаху грибних захворювань.
4
Розсаду потрібно висаджувати дуже щільно, приблизно 40х40 см. Протягом літа не забувайте подкармліватьваші дзвіночки кілька разів мінеральними добривами, також регулярно прополювати їх і рихлите.
5
В червні дзвіночки зацвітають. І квітки у них різного забарвлення: білі, рожеві, бузкові, блакитні, сині. Цвітіння триває до серпня місяця.
6
До осені кущі стають міцними, добре підростають, а деякі з них можуть навіть випустити квітконоси. А щоб коренева система рослин краще розвинулася, ви можете обірвати перші стрілки з квітами.
7
Наприкінці жовтня присипте клумбу сухим торфом і накрийте ялиновими гілками. Під таким укриттям ваші дзвіночки прекрасно перезимують. А з приходом весни зніміть ельник, прорихліте грунт навколо кущів, підгодуйте азотними добривами і можете знову насолоджуватися цвітінням цих прекрасних і ніжних квітів.