Як видалити програми автозапуску.

Автоматичний запуск програм при завантаженні профілю є зручною функцією, реалізованою в сучасних операційних системах. Однак навіть настільки корисний засіб може доставляти певні незручності. Справа в тому, що принципи установки програмного забезпечення в Windows допускають можливість додавання програм в список автозавантаження без відома користувача. Саме тому досить часто після установки додатка і наступної перезавантаження користувачі починають шукати відповідь на питання про те, як видалити програми автозапуску. Зробити це не складає особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • Права на редагування реєстру Windows. Редактор реєстру regedit.
Інструкція
1
Видаліть програми з папки автозавантаження. Натисніть кнопку "Пуск" на панелі завдань, відкрийте меню зі списком програм, виберіть пункт "Автозавантаження", знайдіть ярлик програми , який необхідно видалити. Клацніть на ярлик правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Видалити". У вікні попередження натисніть кнопку "Так".
2
Запустіть редактор реєстру. Натисніть кнопку "Пуск". В меню оберіть пункт "Виконати ...". З'явиться діалог "Запуск програми ". В поле "Відкрити" цього діалогу введіть рядок "regedit". Натисніть кнопку "OK".
3
Видаліть програми зі списку автозапуску для всіх користувачів. Відкрийте ключ реєстру "HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run", послідовно розгортаючи гілки дерева, розташованого в лівій частині вікна програми. Виділіть розділ "Run". У списку запускаються програм, розташованому праворуч, знайдіть рядок, відповідну додатком, який потрібно видалити зі автозапуску. Виділіть цей рядок у списку. Натисніть кнопку Del, або клацніть правою кнопкою миші по рядку і виберіть в контекстному меню пункт "Видалити".
4
Видаліть програми зі списку автозапуску поточного користувача. Відкрийте ключ реєстру "HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Run". Аналогічно попередньому пункту, видаліть параметри реєстру, що відповідають за запуск програм.
Зверніть увагу
Уникайте видалення параметрів з розділів Run реєстру, в призначенні яких не впевнені.
Корисна порада
Для швидкого зіставлення автоматично завантаженого додатки з параметром реєстру в розділах Run, подивіться ім'я виконуваного модуля додатка в диспетчері завдань.
При завантаженні операційної системи Windows автоматично завантажуються деякі служби та додатку. Іноді це зручно - не потрібно самостійно шукати файли запуску в різних папках. Але в певних випадках це заважає роботі. Відключити автозапуск небажаних програм при старті можна кількома способами.
Інструкція
1
Запустіть програму, автоматичне завантаження якої ви хочете відключити. Викличте в меню вікно її налаштувань і знайдіть опцію, що відповідає за автозапуск. Часто вона перебуває на вкладці з основними (загальними) параметрами. Зніміть маркер з поля «Автозапуск при завантаженні Windows» і збережіть нові параметри, натисканням на кнопку ОК або «Застосувати».
2
Якщо можливість відключення автоматичного завантаження через налаштування програми відсутній або програм в автозапуску занадто багато, скористайтеся іншим способом. Відкрийте меню «Пуск» і знайдіть папку «Автозавантаження». Видаліть з неї всі непотрібні додатки, клацнувши по кожному правою кнопкою миші і вибравши в спадному меню команду "Видалити".
3
Існує й інший варіант. Відкрийте папку «Мій комп'ютер» на диску з встановленою системою, пройдіть в директорію Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження і видаліть ярлики всіх небажаних програм. При наступному запуску Windows додатки завантажуватися не будуть.
4
Наступний спосіб: викличте вікно «Виконати» через меню «Пуск» або поєднанням клавіш Win + R і введіть в поле команду msconfig. Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому у вкладку «Автозавантаження» і зніміть маркери з полів непотрібних програм. Застосуйте нові налаштування. За необхідності перезавантажте комп'ютер.
5
Можна видалити програми з автозавантаження і через реєстр. У вікні «Виконати» введіть команду regedit і знайдіть ключ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run (для поточного користувача) або HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run (для всіх користувачів). Перегляньте список і видаліть непотрібні рядки з адресами додатків.
6
Також можна скористатися спеціальними програмами, наприклад, CCleaner або Autoruns. В подібного роду додатках існує можливість по одному кліку мишки відкрити список знаходяться в автозавантаженні програм і служб. Вам залишиться тільки відзначити маркером потрібні/непотрібні додатки або включити/відключити їх за допомогою передбаченої для цих цілей кнопки.
Зверніть увагу
Якщо ви не дуже досвідчений користувач, який не редагуйте дані реєстру без особливої потреби.
Корисна порада
Видалення ярликів з папки «Автозавантаження» не тягне за собою видалення обраних програм з комп'ютера.