Як прибрати зайвий жир з боків.

Зайвий жир на боках - як же він швидко з'являється! Затяжні зимові свята, літні поїздки «на шашлики, і ось вже видно наслідки непомірних застіль. А малорухливий спосіб життя тільки погіршує становище. І що в результаті - розлад при погляді в дзеркало і нові комплекси? Не варто засмучуватися, все поправимо. За допомогою правильно підібраних вправ і трохи змінивши свій раціон, ви позбудетеся від непотрібних жир ових відкладень, зробите свою фігуру стрункою і підтягнутою.
Інструкція
1
Перегляньте своє харчування. Зловживаючи борошняними виробами, солодощами, жир нимі і смаженими стравами ви ніколи не позбудетеся від зайвого жир а на боках. Не потрібно голодувати, але обмежити себе в чомусь доведеться. Головні вороги стрункої фігури - всілякі напівфабрикати, копченості, здобні булочки, білий хліб і цукерки. Спробуйте якщо не виключити все це повністю, то вживати якомога менше, краще до обіду. Обмежте і деякі напої - пиво і газована вода провокують появу зайвої жир а на боках.Включайте в своє меню корисні для фігури і здоров'я продукти: овочі (крім картоплі), різноманітні фрукти, різні крупи (крім манної) . Пийте якомога більше рідини, найкраще чистої питної води. Намагайтеся не переїдати, краще їжте частіше, але потроху. Протягом дня перекушуйте корисними продуктами замість печива і бутербродів: яблуками, сухофруктами, горіхами.
2
Займіться бігом. Цей вид спорту завжди доступний, не потрібно купувати дорогий абонемент у фітнес-клуб, знадобиться тільки ваше бажання. Біг насичує клітини організму киснем, нормалізує обмін речовин, позбавляє від зайвого жир а.Еслі вам важко бігати, почніть з ходьби. Заведіть звичку гуляти вечорами в будь-яку погоду, поступово звичайну ходьбу замініть спортивної, а після - бігом. Також сприяють зменшенню жир овой прошарку на боках стрибки зі скакалкою. Стрибайте, скільки зможете, не перестарайтеся, але поступово намагайтеся збільшувати кількість стрибків.
3
Виконуйте спеціальні вправи, що спалюють зайвий жир на боках.Стоя, нахиляйтеся в сторони, напружуючи м'язи живота. Вправа не тільки прибирає зайві відкладення на боках, а й формує пресс.Лежа на боці, витягніть руки за головою. Одночасно піднімайте верхню частину тулуба і ноги. При цьому напружуються косі м'язи живота, роблячи вашу талію і боки ізящнее.Встаньте на носочки, підніміть руки вгору, витягніть все тіло «в струнку». Робіть обертання тілом в одну, потім в іншу сторони.Лежа на спині, зігніть ноги в колінах. Згинайте тулуб, торкаючись руками п'ят. Ця вправа нагадує нахили, але в положенні лежа.Лежа на спині, зігніть в колінах ноги, руки заведіть за голову. Торкайтеся правим ліктем лівого коліна і навпаки, напружуючи при цьому м'язи жівота.Виполняйте кожну вправу по двадцять разів, поступово збільшуючи до сорока.
Зверніть увагу
Виконання вправ час від часу не дасть такого ефекту, як регулярні тренування. Якщо ви вирішили прибрати жир з боків - наберіться терпіння.
Корисна порада
Відвідуйте сауну або лазню, робіть масаж проблемних зон - незабаром жир на боках розтане без сліду.
Для багатьох жінок і чоловіків завжди була актуальною проблема жирових складок в області боків. Щоб позбутися цього дефекту в фігурі, потрібно виконати цілий комплекс завдань, який сприятиме поліпшенню зовнішнього і внутрішнього стану.
Вам знадобиться
  • - здоровий раціон;
  • - спортивна форма;
  • - тренажерний зал;
  • - скакалка.
Інструкція
1
Оцініть критично щоденний раціон. Якщо у вас існує проблема зайвої ваги в області боків, то це ознака невеликого ступеня ожиріння. Це означає, що кількість калорій, яке надходить в організм, більше, ніж йому потрібно. Жири просто не встигають витрачатися і йдуть в прошарок.
2
Їжте більше здорової їжі, такий як овочі, бобові, будь-якого роду злакові, фрукти і т.д. Не вживайте більше шкідливих продуктів, такіхкак фастфуд, смажене м'ясо, напівфабрикати, газовані напої та ін. Також пийте більше чистої води. Це допоможе звільнити внутрішні органи від шлаків і токсинів, які найчастіше призводять до зайвої ваги.
3
Виконуйте розминочні вправи щоранку. Перед основним навантаженням протягом дня рекомендується робити кілька простих дій, які дозволять спалити трохи калорій і збадьориться. Ось які вправи будуть корисні: нахили вперед і назад, «млин», прогини, махи руками, шпагати, прес. Виконуйте кожне з них по 20 разів.
4
Бігайте підтюпцем 2-3 рази на тиждень. Кардиотренировка сприятиме більш швидкому обміну речовин, зміцненню судин, серця і скидання зайвої ваги в області боків. Для початку вам буде достатньо бігати по 10-15 хвилин за одне тренування. Поступово збільшуйте інтенсивність проходження дистанції і її кілометраж.
5
Виконуйте стрибки зі скакалкою. Дана вправа дуже ефективно для скидання зайвих кілограмів. Почніть з 15 хвилин легких стрибків і протягом пари тижнів доведіть час тренування до півгодини. За цей час при правильному харчуванні ви зможете скинути 2-3 кг зайвої ваги.
6
Робіть нахили і повороти з легким грифом. Закріпіть результати, виконуючи вправи з обтяженням. Вони допоможуть зробити м'язи пружними і рельєфними. Перша вправа - нахили з грифом. Покладіть снаряд на плечі і нахиліться, тримаючи низ спини прямо. Виконайте 3 підходи по 15 разів. Далі з тим же вагою зробите повороти вліво і вправо. Кількість сетів і повторень - таке ж. У міру тренувань, вішайте додаткові вантажі, щоб збільшити віддачу від вправи.