Як заощадити час.

Нерідко нам хочеться, щоб в добі було не двадцять чотири години, а, приміром, сорок вісім. Але навіть у тому випадку, якби у нас був би такий шанс, нам би все одно не вистачало цього часу. Проблема не в тому, що нам не вистачає його, а в тому, що наше час перевантажено чужими завданнями, які ми виконуємо. Ми не можемо встигнути абсолютно все, але ми можемо заощадити час , позбувшись непотрібних справ, які захаращують наш графік.
Вам знадобиться
  • Ручка, аркуш паперу, маркер.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і ручку. Виділіть півтори-дві години, найкраще на вихідних, коли ніхто не буде вас турбувати, щоб ви могли думати і аналізувати. Випишіть на лист все те, чим ви займалися протягом минулого тижня. Слідкуйте за тим, щоб все до останньої дрібниці було включено в цей лист. Складіть його в хронологічному порядку з зазначенням часу, витраченого на ту чи іншу дію.
2
Виділіть яскравим маркером ті дії, які не сприяли ніякому результату, але, навпаки, забирали у вас час . Після цього складіть список своїх цілей, які ви хочете досягти і виділіть всі ті дії, які не були спрямовані на вирішення цих завдань.
3
Тепер перед вами короткий аналіз тих дій, яких вам слід уникати для того, щоб досягти ваших цілей в найкоротші терміни. Складіть короткий план на наступний тиждень для того, щоб мати чітке уявлення про свої завдання найближчим час . Щотижня проводите аналіз продуктивності вашої діяльності і робіть висновки про дії, які не є ефективними, або заважають виконанню завдань, і позбавляйтеся від них.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=V2sdQ2R0JbE
Корисна порада
Строго слідуйте своїм пріоритетам і пам'ятайте про те, що за вас ніхто не доб'ється ваших цілей.