Як встановити java-гру на телефон.

Переважна більшість моделей сучасних телефонів дозволяють встановлювати java ігри, які можна скачати з мережі internet. Для того, щоб встановити подібні додатки на телефон, він повинен підтримувати JAVA. При завантаження тієї чи іншої гри слід звертати увагу на розміри екранів, підтримуваних цією грою, а так само можливість доступу до файлової системи телефону, якщо того вимагає гра.
Вам знадобиться
  • Data кабель (зазвичай йде в комплекті з телефоном) або card reader.
Інструкція
1
Підключіть телефон до комп'ютера. Система повинна визначити установку нового пристрою - карти пам'яті телефону. Так само, якщо на комп'ютері є роз'єм для читання карт пам'яті, можна скористатися card reader-ом.
2
Скопіюйте в будь-яку папку на карті пам'яті встановлювану гру - файл з розширенням «.jar».
3
Вимкніть телефон від комп'ютера. Далі знайдіть в карті пам'яті скопійований файл і запустіть його, почнеться установка гри. Встановлену гру можна знайти у відповідному розділі меню телефону, наприклад, «Додатки».
4
Після установки можна видалити інсталяційний файл гри (файл з розширенням «.jar»).
Мобільні телефони виконують не тільки функції пристроїв для спілкування. Підтримка ігрових додатків дозволяє користувачам використовувати їх в цілях розваги. Найчастіше набору стандартних ігор виявляється недостатньо, тому стає задача завантаження нових java-ігор.
Інструкція
1
Одним з найпростіших способів є завантаження java-ігор безпосередньо за допомогою телефону. Для цього запустіть вбудований мобільний інтернет-оглядач або додаток одного з сторонніх розробників. Введіть в адресному рядку адресу сайту, на якому розташовуються java- ігри , які потрібно завантажити. Знайдіть цікавить ігровий додаток, після чого виберіть його. З'явиться системне повідомлення, що подає запит підтвердження початку завантаження файлу. Дайте відповідь ствердно. Після цього почнеться процес установки ігри в телефон. Дочекайтеся його закінчення. Подібним чином встановіть інші бажані java- ігри в телефон.
2
Інший спосіб - завантаження ігор за допомогою комп'ютера. Запустіть інтернет-оглядач на ПК. Перейдіть за адресою сайту, на якому розташовуються java- ігри , які необхідно завантажити. Збережіть файли в форматі .jar на жорсткий диск комп'ютера.
3
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою usb-кабеля. Також для цього ви можете використовувати одну з підтримуваних технологій бездротової передачі даних - інфрачервоний порт, bluetooth, Wi-Fi. Дочекайтеся, поки система визначить підключення нового пристрою.
4
Виділіть необхідні файли java-ігор, клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть "Копіювати". За допомогою провідника операційної системи відкрийте каталог телефону, перейдіть в папку з іграми, клікніть правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
5
Для деяких моделей телефонів існують спеціальні програми, призначені для роботи за допомогою комп'ютера. Як правило, вони поставляються в комплекті. Підключіть телефон до комп'ютера і запустіть таку програму. Після виявлення мобільного пристрою виберіть пункт «Додатки». У відповідному вікні виберіть файл java- ігри і натисніть на кнопку установки. Дочекайтеся закінчення завантаження ігри в телефон.