Як прибрати запах меблів. Як прибрати старий запах в щкаф.

Чим старіше меблі, тим вище може ставати її цінність. Антикварний шафа по вартості найчастіше перевищує всю обстановку сучасної квартири. Але у старій меблів є один великий недолік. Неправильне її зберігання в минулому іноді призводить до того, що деревина просочується неприємним запахом, здатним затьмарити радість від володіння дорогим виробом.
Вам знадобиться
  • - оцет або оцтова есенція
  • - рукавички і захисна маска
  • - ванілін
  • - мелену каву, молоко, шматочки лимона
  • - кілька чашечок
Інструкція
1
Якщо стару шафу виливає неприємний запах, від нього потрібно позбавлятися. Він вам ще послужить вірою і правдою довгі місяці і роки.
2
Розведіть оцет у воді, зробивши досить концентрований розчин. Надіньте рукавички і захисну маску, змочіть ганчірку оцтом, протріть нею всі внутрішні і зовнішні поверхні шафи. Це і запах прибере, і стане непоганою дезінфекцією для старої деревини.
3
Залиште дверцята шафи відкритими, дайте дереву добре просохнути. Після цієї процедури запах значно зменшиться, але зовсім не зникне. Розсипте по полицях ванільний цукор, залиште його на пару днів для впливу. Ванілін витягне залишки неприємного аромату і оживляти деревину своїм власним.
4
Тому ж, хто не любить ванільні запахи, можна розставити в шафі чашечки з теплим молоком, меленою кавою, порізаним лимоном або ароматизованої сіллю для ванн. Щодня міняйте вміст чашок, щоб воно не встигло зіпсуватися.
Корисна порада
Через кілька днів від неприємного запаху в шафі не залишиться й сліду. Для посилення ефекту можете покласти на полицю шматок вашого улюбленого мила.