Як утеплити дах у будинку.

При експлуатації будівлі дуже важливо утеплити дах і горище. Це дозволить захистити покрівлю та несучі конструкції від перепаду температур і поліпшить мікроклімат в самому домі. При виробленому утепленні з пароізоляцією всі несучі та покрівельні конструкції служать значно довше без проведення капітального ремонту.
Вам знадобиться
  • -Пароізоляційні матеріал
  • -гідроізоляціонний матеріал
  • -плити з пінополістиролу
  • -рейкі або спеціальні планки
Інструкція
1
Спочатку утеплите зовнішні стіни. Поверх всього периметра зовнішніх стін обтягніть теплоізоляційним матеріалом або теплоізоляційними плитами. Кріпити їх потрібно за допомогою рейок. Проведіть обробку відповідну обробці будови.
2
Внутрішній шар стін краще обшити пінополістиролом, який стійкий до займання. Закріпіть спеціальні планки або рейки з деревини і зміцните плити. Перед тим як закріплювати теплоізоляційний шар потрібно провести обробку гідроізоляційними матеріалами.
3
Зовнішню частину стелі, яка виходить на горищне приміщення потрібно обтягнути потрійним шаром захищає стелю з внутрішньої сторони не тільки від перепаду температурного режиму, але і від вологи. Спочатку зробіть обтяжку пароізоляційним матеріалом, потім - теплоізоляційними плитами і на них знову постеліть шар пароізоляційного матеріалу.
4
Скати всередині даху утеплите жорсткими теплоізоляційними плитами.
5
При утепленні даху важливо залишати вентиляційні отвори відкритими. Вентиляція даху повинна бути проведена на етапі будівництва і бути приточно-витяжна.