Як укласти волосся гелем.

Пінки, муси, воски, гелі, лаки ... Кількість коштів для укладання справді величезне. Кожне з перерахованих коштів дозволяє надати той чи інший нюанс зачісці: зробити її пишної або пригладити, зробити хвилі або завитки. Задачі гелю - надати зачісці форму, міцність, виділити окрему пасмо або створити ефект мокрого волосся.
Вам знадобиться
  • Гель
  • Гребінець з рідкими зубами
  • Фен
Інструкція
1
Вибираючи гель, орієнтуйтеся на те, якого ефекту вам треба добитися. Якщо ви хочете добитися ефекту "вологих волосся", то майте на увазі, що гель, для цього призначений, не фіксує зачіску. Тобто, ви не зможете з його допомогою надати їй потрібну форму. Легкі гелі-пінки використовуються для додання легкої недбалості, скуйовджена коротким волоссю. Гелі середньої фіксації відмінно тримають форму пасом, а гель екстрасильної фіксації використовують для додання зачісці гладкості і стійкості.
2
Щоб надати волоссю деяку недбалість в стилі Гвінет Пелтроу, використовуйте легкий гель. Розітріть його в долонях а потім нанесіть його на волосся , беручи їх в пригорщу і злегка стискаючи. Це можна робити на злегка вологих волоссі. Така зачіска добре піде тим, хто має тонкі, прямі і досить рідкісні волосся . Вона дозволить дещо збільшити об'єм волосся, не вдаючись до складних маніпуляцій.
3
Щоб зробити вечірню зачіску в стилі п'ятдесятих років, коли було модно укладати локон до локону, висушіть волосся феном, завийте їх або надайте їм хвилеподібний вигляд. Тепер візьміть гель середньої фіксації, також розітріть між долоньок, затисніть пасмо біля коренів між ними у самих коренів і проведіть зверху вниз. Потім нанесіть небагато гелю на кінчики пальців і остаточно оформите пасмо.
4
Для додання волоссю мокрого ефекту, нанесіть спеціальний гель на ще вологі волосся від коренів до кінчиків, попередньо розподіливши його по долонях. Якщо хочете, щоб залишався блиск, дозвольте волоссю висохнути природним чином. Якщо ж вам важлива фіксація, то підсушіть зачіску феном на холодному режимі.