Як правильно бігати, щоб схуднути.

  •  Біг - це універсальний вид навантаження, який дозволяє людському організму інтенсивно спалювати калорії і отримувати велику кількість кисню. Цей вид аеробного навантаження часто використовується для того, щоб скинути вагу і привести в порядок фігуру.
  •  Навіть найкоротші пробіжки з мінімальним навантаженням надають чарівне вплив на організм, відновлюючи і зміцнюючи суглоби, м'язи і легені. І, крім того, біг надзвичайно ефективно сприяє зниженню ваги - але для цього необхідно дотримуватися деяких простих правил.
  •  Як же правильно бігати, щоб схуднути? Починати необхідно з невеликих пробіжок, особливо, якщо ви не звикли до фізичного навантаження, а ваші м'язи поки не здатні виконувати великі обсяги роботи. Починати треба з двадцяти-тридцяти хвилин в день, спочатку намагаючись комбінувати і чергувати біг з ходьбою.
  •  Найкраще для тренування підійде ранковий час - наприклад, з 6-00 до 6-30. У ранкові години організм більшості людей добре сприймає навантаження на м'язи і суглоби. Втім, орієнтуйтеся ще й на власні «біологічний годинник»: вони точно підкажуть вам, коли найкраще зайнятися спортом. Іноді тренування доцільно перенести на вечірній час.
  •  Правильно бігати - не означає «бігати на знос». Початківці спортсмени повинні обов'язково прислухатися до своїх відчуттів під час пробіжки. До речі, існує невелика хитрість: якщо ви будете бігти монотонно - за півгодини ваш організм буде спалювати близько 300 г зайвої ваги, а якщо ви будете чергувати швидкий біг з повільним - ця цифра збільшиться в півтора рази.
  •  Для тих, хто хоче схуднути, чергування темпу є одним із запорук ефективності бігових тренувань. Необхідно пам'ятати, що біг показаний не всім - існують деякі обмеження, які стосуються, в першу чергу, людей з серйозними захворюваннями серцево-судинної системи, а також страждають астмою, запаленнями нирок або селезінки і хворобами ендокринної системи.
  •  Якщо ви будете правильно бігати і вчасно звертати увагу на всі сигнали вашого організму, ваша фігура незабаром перетвориться в кращу сторону.