Як зробити губи повніше.

Пухкі спокусливі губи - мрія будь-якої дівчини! Дивно, але зробити свої губи повніше і привабливіше досить просто, проте далеко не всім відомі ці, здавалося б, вельми прості способи. Отже, пухкі губи без хірургії - це можливо!
Інструкція
1
За обсяг і пухлість губ найчастіше відповідає кровообіг - тому активізуємо його! Губам вельми корисний масаж, який цілком можна поєднувати з відлущуванням: візьміть, наприклад, краплю цукрованого меду і помасажуйте їм губи приблизно протягом хвилини. Шкіра губ ураз розгладиться, і ви відчуєте приємний прилив крові до губ.
2
Масаж можна робити і з допомогою м'якої зубної щітки, правда, в такому випадку ви можете використовувати як основу краплю насиченого живильного крему - знову ж таки, щоб посилити ефект і розгладити губи . Також можна використовувати масла, наприклад, абрикосове або персикове, вони абсолютно нежирні і відмінно живлять ніжну шкіру губ. Ви можете готувати справжні живильні бальзами - з маслами жожоба, виноградних кісточок і багатьох інших, просто дайте волю фантазії.
3
Стимулювати кровообіг губ можна і за допомогою досить приємних ментолових помад і блисків - не варто лякатися приємної прохолоди і поколювання, які ви можете відчути відразу після нанесення. Всього через кілька хвилин ваші губи стануть трохи більш пухкими і придбають приємний рожевий колір і блиск.
4
Також не варто забувати і про можливі хитрощі косметики - наприклад, ви цілком можете спробувати кілька відтінків помади або блиску. До речі, про блисках - вони візуально збільшують обсяг губ, так що вибір між щільними матовими помадами і блискучим покриттям очевидний!
5
Щоб губи здавалися трохи повніше, спробуйте наступне: візьміть контурний олівець приблизно на півтону (не більше!) Світліше відтінку помади і окресліть губи прямо по контуру, ні в жодному разі не "виїжджаючи" за його межі, намагаючись збільшити губи ще більше. Потім нанесіть помаду (тільки не темного відтінку) і, при бажанні, краплю блиску рівно по середині нижньої губи .