Як пришити гудзик на ніжці.

Ґудзик - це застібка, яка з'єднує частини одягу. Ґудзик на одній частині одягу протягується в петлю на іншій частині, і таким чином здійснюється застібання. Звичайна ґудзик складається з диска з двома наскрізними отворами в середині. Також є гудзики інших видів і форм з різною кількістю отворів.
Вам знадобиться
  • Ґудзик
  • Нитки
  • Голка
  • Сірник (або зубочистка)
Інструкція
1
Перш ніж пришивати гудзик , потрібно підібрати нитки. Нитки краще підібрати за кольором гудзики і врахувати товщину тканини. Якщо тканина щільна, то нитки повинні бути набагато міцніше, ніж при пришиванні гудзики на тонку тканину.
2
Спосіб пришивання гудзики "на ніжці" зазвичай використовують при товстих тканинах і великому навантаженні на гудзики. Найчастіше цей спосіб використовується на верхньому одязі. Для цього спочатку потрібно підготувати сірник (також можна використовувати зубочистку). Після цього потрібно помістити сірник між гудзиком і тканиною.
3
Потім гудзик потрібно пришити, не забираючи з-під гудзики сірник, щоб з ниток утворювалася "ніжка" за рахунок відстані між гудзиком і тканиною. Чим більше стібків буде зроблено, тим товщі буде ніжка. Товщина ніжки регулюється в залежності від величини гудзики, товщини тканини і навантаження на застібку.
4
В кінці залишилося тільки обрізати нитку і вийняти сірник з-під гудзики.
Зверніть увагу
Якщо гудзики на дитячому одязі часто відриваються, можна пришити їх разом з квадратом шкіри, вирізаним заздалегідь і підкладеним під гудзик.
Корисна порада
Для того щоб гудзики трималися довше, перед пришиванням потрібно потерти нитку воском. Нитка після цього стане набагато міцніше.