Як розбавити туш для вій.

Підсохлу туш для вій можна врятувати, додавши кілька крапель рятівної вологи. Для розбавлення використовуються різні засоби залежно від стану туші і здоров'я очей. Якщо жодне з них не допомагає, значить вона не підсохла, а вже встигла закінчитися. Деякі туші перестають фарбувати в потрібній мірі вже після двох разів використання, все залежить від обсягу і складу косметики.
Інструкція
1
Додайте кілька крапель кип'яченої води. Але так можна робити, якщо у вас немає проблем з очима і алергічних реакцій. Вода може спровокувати розвиток патогенної флори, яка викликає роздратування слизової оболонки.
2
Якщо ви використовуєте контактні лінзи, і у вас є рідина для їх зберігання - використовуйте її. Вона не вплине на склад туші, а також перешкоджатиме розвитку мікробів.
3
Очні краплі підійдуть людям з чутливими очима. Використовуйте як розріджувач їх. Якщо ви капаєте в очі, то саме ці ж краплі і додавайте в косметику. При контакті двох різних речовин може статися непередбачена реакція, адже частинки туші потрапляють на слизову.
4
Подивіться, яка речовина входить до складу косметики. Якщо ви побачили в складі парафін, просто потримайте щільно закритий тюбик в ємності з гарячою водою декілька хвилин. Потім ретельно струсіть. Туш стане як нова і буде також добре фарбувати вії, роблячи їх довгими і об'ємними.
5
Якщо ваша туш не тільки підсохла, а й придбала неприємний запах, додайте в неї трохи спирту. Струсіть і залиште тюбик відкритим на кілька годин. Додайте ще трохи рідини, але не спирту, і ретельно струсіть. Цей спосіб допоможе «реанімувати» навіть саму стару і суху туш .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g7CRgwskVMI
Звичайно, завжди краще використовувати нову туш , якщо стара висохла. Але є кілька способів, які допоможуть вам в екстрених ситуаціях зробити макіяж, не витрачаючи зайвий час і гроші.
Інструкція
1
Для того щоб засохлу туш можна було нанести на вії, її потрібно розвести до кашкоподібного стану. Зробити це можна за допомогою засобів, які завжди у вас під рукою.
2
Візьміть будь краплі, які зменшують почервоніння і знімають втому очей. Відкрийте тюбик і акуратно накапайте туди засіб. Робіть це до тих пір, поки щіточка, що опускається в тюбик, чи не стане вологою. Це значить, що туш досить розм'якла і її можна наносити на вії.
3
Замість очних крапель можна використовувати засіб для зняття макіяжу з очей або особи. Не використовуйте засіб для жирної шкіри, так як воно ще більше висушить вашу туш .
4
Якщо у вас є тонік для шкіри обличчя і шиї, розбавте туш ім. Тільки уважно спочатку прочитайте етикетку. Тонік не повинен містити спирту: по-перше, тому що етанол зробить ваші вії сухим і ламким, а по-друге, туш моментально засохне і її доведеться розводити знову і знову. З тих же причин не рекомендується додавати в фарбу горілку або коньяк.
5
Ще один спосіб - покладіть тюбик в стакан з теплою, майже гарячою, водою. Під впливом температури туш відновить втрачену м'якість.
6
Всі ці способи можна використовувати в крайньому випадку. Краще все-таки замінити туш на нову. Тим більше що лікарі - косметологи і дерматологи, не радять розтягувати тюбик туші довше, ніж на 2 місяці. Справа в тому, що при тривалому використанні в фарбі утворюються шкідливі бактерії, які здатні викликати різні коньюктівіти і алергічні реакції. Тому краще міняйте вашу туш кожні 2 - 2,5 місяця. Тим більше що зараз постійно з'являються новинки і можливо, з їх допомогою ви відкриєте для себе нові грані макіяжу очей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4j1UMSJHLg0