Як провести конкурс.

Коли для організації стає актуальним проведення конкурсу з метою підбору найкращих кандидатів на що відкрилися в компанії вакансії, настає час задуматися над тим, як грамотно і ефективно здійснити цей важливий захід. Багато конкурси, що проводяться більшістю компаній, «запаривает» вже на стадії розміщення вакансій, а подальше спілкування з шукачами не приводить до бажаного результату.

Щоб провести конкурс ефективно, він повинен бути вибудований, так сказати, психологічно бездоганно від початку і до кінця. Організатору конкурсу необхідно задатися питанням, на якій підставі здобувач вирішує, що хоче потрапити на співбесіду саме у вашій компанії. Якщо задуматися, здобувач приймає рішення про вибір вакансії тієї чи іншої компанії, виходячи з мінімуму доступною йому інформації про неї:

  • він спочатку вивчає блок вакансій в журналі, газеті, в мережі Інтернет;
  • більшість з шукачів будуть дзвонити в компанію і по тому, як співробітники вашої організації відповідять на дзвінок, зроблять відповідні висновки.

Виходячи з цього, для ефективного і грамотного проведення конкурсу необхідно взяти до уваги такі ключові позиції цього заходи:

  • правильна підготовка тексту і блоку вакансії;
  • правильне розміщення вакансії в ЗМІ та Інтернеті;
  • бажано наявність грамотно виконаного сайту, мета якого - позитивно висвітлити діяльність вашої компанії та наявні досягнення за роки кропіткої роботи;
  • ввічливість при відповіді на телефонні дзвінки та електронні листи шукачів - одна з головних умов, які повинні виконуватися вашими співробітниками для підтримки відповідного рівня компанії;
  • гідна зустріч здобувачів (в разі раптово виниклої необхідності), які особисто принесли своє резюме в офіс вашої компанії;
  • правильне запрошення шукачів на співбесіду.

Таким чином, щоб ефективно провести конкурс, обов'язковим є виконання вищеперелічених умов, які не повинні залишитися без уваги. Замість індивідуальних співбесід здійснюється загальний відбірковий конкурс. Всі претенденти, які дійшли до етапу співбесіди, повинні бути запрошені в призначений час у визначене місце. Про успіх конкурсу можна судити в основному за кількістю тих, хто прийшов шукачів: чим більше претендентів, тим ефективніше конкурс.