Як проростити сочевицю.

Останнім часом дуже багато говориться про виняткову користь проростків зернобобових культур. При цьому часто замовчується один важливий факт: у багатьох пророщених насінні/зернах містяться шкідливі для здоров'я речовини, які можливо видалити лише за допомогою теплової обробки - кип'ятінням або бланшіровке. І тільки сочевиця позбавлена такого недоліку, тому її можна, і навіть краще, вживати в сирому вигляді. За смаком вона нагадує молодий зелений горошок і годиться для використання в салатах. Однак є певні правила, як проростити сочевицю .
Інструкція
1
Ретельно промийте сочевицю в друшляку під проточною водою.
2
Висипте промиту сочевицю в емальований посуд (підійде також скляна або порцелянова) шаром приблизно 2-2,5 см. Саме такий шар забезпечить рівномірний проростання. Деякі господині висипають сочевицю не відразу в посуд, а підстеливши попередньо на її дно х/б тканина, вважаючи, що таким чином волога утримуватиметься довше, і проростання станеться рівномірніше і швидше.
3
Залийте сочевицю водою кімнатної температури так, щоб зерна були ледь приховані під водою. Зверху прикрийте тонкої тканиною (наприклад, марлею). У міру випаровування доливайте воду до верхнього рівня зерен.
4
Поставте посуд з сочевицею для пророщування в тепле місце, тільки не під прямі сонячні промені.
5
Через добу або двоє (залежно від якості зерен і температури навколишнього повітря) на сочевиці з'являться паростки, а самі зернята стануть м'якими. Промийте проростки в цілях видалення цвілевих грибків, які можуть з'явитися за час пророщування. Сочевиця готова до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=psC9DPJ3OY8
Корисна порада
Для одержання особливо корисних проростків переважніше пророщувати зерна зеленоокршенних сортов.Пророщенную сочевицю можна їсти цілком, тобто і паростки і самі зернята. Якщо вони проросли нерівномірно, не біда - і сильно пророслі зерна, і ледь проклюнулися, і навіть просто набряклі є однаково корисним повноцінним продуктом.