Як зробити зуби красивими.

Доглядаємо за зубами і стаємо щасливими володарями білосніжних усмішок! Отже, від чого залежить здоров'я і краса зубів? Насправді факторів існує досить багато, і турбота про зуби неодмінно повинна бути комплексною. Приступаємо!
Інструкція
1
Як ви харчуєтеся? Не дивуйтеся, якщо будучи прихильником фастфуду та погано збалансованої їжі, ви ніколи не досягнете красивою посмішки, вас будуть переслідувати неприємний жовтий наліт і поганий запах з рота. Ваша їжа повинна містити в собі багато вітамінів і корисних речовин, у тому числі кальцій, магній і фосфор - ці елементи чудесно зміцнюють емаль зубів і роблять зуби міцними і здоровими. Так що карієс і руйнування зубів будуть вам незнайомі! Сир, молоко і йогурти - намагайтеся, щоб в щоденному меню завжди було щось з цих продуктів.
2
Чи правильно ви чистите зуби ? Багато людей впевнені, що ефективна чистка - це кілька десятків секунд ледачих і хаотичних рухів зубною щіткою, а потім дивуються, чому у них не пропадає наліт. Отже, чистимо зуби не менше трьох хвилин - це раз. Як засікти час? Дуже простий (і до того ж приємний) спосіб - включити улюблену пісню приблизно такої тривалості. Це відволіче від монотонної процедури і підвищить настрій! А тепер перейдемо до технічної сторони: зуби треба чистити змахує рухами зверху вниз на верхній щелепі і знизу вгору на нижній. Жувальну поверхню потрібно ретельно очищати круговими рухами.
3
Не вибирайте занадто м'яку щітку, а й надто жорсткою віддавати перевагу теж не варто - нам потрібно берегти ясна, які також є чудовим захистом від бактерій. Після кожного чищення щітку необхідно ретельно промивати і залишати на просушку. Пасту, до речі, варто наносити на суху щітку - так чистячі властивості будуть набагато ефективніше і вище.
4
Користуйтеся зубною ниткою, не лінуйтеся - ніяка (навіть найкраща) щітка не зможе вичистити залишки їжі із проміжків зубів.
5
Те ж саме стосується і ополіскувача - виберіть приємний м'який склад з мінімальним вмістом спирту, який буде як би руйнувати природну мікрофлору порожнини рота і сприяти розмноженню бактерій, і користуйтеся ним після кожної чистки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IITdqAX8AQU