Як провести презентацію.

Презентація - це один із сильних прийомів впливу на потенційних клієнтів, партнерів і колег. Керівництво компанії має проявити певну рішучість, так як при непрофесійному підході до проведення цього заходу є деяка частка ймовірності створити фірмі негативну репутацію.

Для того щоб провести презентацію, потрібен певний привід, наприклад, відкриття чогось, висновок нового продукту на ринок, запуск нового обладнання та інше. Останнім часом приводом для презентацій є надання нової послуги або такі події, коли нова торгова марка виходить на ринок.Ітак, визначившись з приводом презентації, слід зупинити увагу на наступних моментах.

  1. Місце проведення презентації кожною компанією визначається індивідуально , як правило, вибір того чи багато місця залежить від цілей заходу і роду діяльності компанії. Досить часто в якості місць проведення презентації вибираються площі замовників. Такий вибір цілком виправданий, якщо йдеться про відкриття комбінату або заводу, коли мета презентації - знайомство з принципами роботи підприємства і безпосередньо з ним.
  2. Від цільової аудиторії (складу запрошених осіб) багато в чому залежить досягнення поставлених цілей. Тому необхідно чітко розпланувати, кого варто, а кого не варто запрошувати на майбутню презентацію.
  3. Висловлення «Стислість - сестра таланту» діє і стосовно до презентацій. Її урочиста частина повинна бути саме короткій і діловий. Найбільш оптимальним варіантом вважається, коли кількість виступаючих в урочистій частині презентації не перевищує трьох осіб, оскільки завдання презентації полягає в тому, щоб створити сприятливе враження у присутніх на ній персон, а не втомити нескінченно довгими роздумами. Для поліпшення сприйняття мови оратор може використовувати відеоматеріал, супроводжуючий його розповідь.
  4. Презентація повинна закінчуватися неформальним спілкуванням гостей і супроводжуватися фуршетом.
  5. Невід'ємною частиною презентації є пам'ятні подарунки.

Таким чином, для того щоб грамотно провести презентацію, слід продумати кожен етап її організації до самих дрібниць, врахувати максимальну кількість обставин, які можуть мати ключове значення у створенні відповідного враження про плановане заході.

Застосування сучасних медіа-технологій і нестандартної подачі інформації допоможуть перетворити 40 хвилин нудьги в пізнавальний і цікавий урок . Саме таким способом можна підігріти інтерес до навчання у покоління, що виросло на музичних кліпах і комп'ютерних іграх.
Вам знадобиться
  • Екран, проектор, електронна указка
Інструкція
1
Технології не стоять на місці. І сьогодні вчителю щоб якісно донести матеріал для учнів і утримати їх увагу протягом 40 хвилин, однією крейдяний дошки вже не достатньо. Тут на допомогу приходить мультимедіа-презентація - такий формат подачі інформації, до сприйняття якого найбільш готові сучасні діти. Такі урок і включають в себе максимальне використання зображення, звукового ряду і відео-матеріалу. Багатьма педагогами було відзначено, що такі урок і не тільки викликають у учнів більший інтерес у порівнянні зі звичайними заняттями, а й збільшують відсоток засвоєння матеріалу.
2
Підготовка до презентації: Для того щоб підготувати урок - презентацію, вам як мінімум знадобиться освоїти пару програм для роботи з графікою. Для обробки зображень підійде Photoshop від компанії Adobe, для роботи з графічними елементами (графіки, таблиці) можна скористатися програмою Illustrator тій же компанії або графічним пакетом Corel Draw. Щоб з'єднати всі елементи презентації воєдино, доведеться освоїти програму для створення презентацій Power Point або скористатися її аналогом для комп'ютерів Mac під назвою Keynote.
3
Перед тим як почати збирати свою презентацію в комп'ютерний файл, складіть її аналоговий план - переконайтеся в тому, що всі елементи знаходяться на своїх місцях і між ними простежується логічний зв'язок. Після цього почніть підбір матеріалу відповідно до обраного сценарієм. Використовуйте в презентації якнайбільше візуального матеріалу (у тому числі уривки з документальних, художніх фільмів, телепередач). Ніколи не дублюйте на слайдах текст, який збираєтеся вимовляти в слух.
4
При використанні тексту в презентації завжди враховуйте умови, при яких він буде читатися (величина і колір букв, однорідність фону). Звертайте увагу на розмір і шрифт тексту і його удобочитаемость для тих, хто перебуває на задніх партах. Не варто захоплюватися спецефектами. Все-таки ваша мета - зробити інформацію доступнішою, а не влаштовувати шоу. Ніколи не використовуйте для одного слайда більше 2-3 абзаців тексту.
5
Проведення презентації: Навіть використання мультимедіа-презентації не зможе врятувати ваш урок від позіхаючих учнів у разі, якщо з аудиторією буде загублена зворотний. Підтримуйте увагу дітей протягом усього сеансу питаннями, живими прикладами і цікавими історіями. Керуйте увагою за допомогою інтонації і голоси - виділяйте важливі моменти, акцентуйте матеріал, засвоєння якого має принципову важливість. Говоріть розмірено, робіть паузи коли необхідно - у дитини має бути достатньо можливості засвоїти як зображення на екрані, так і мова, якою ви його супроводжував.
6
Заздалегідь подумайте про розташування екрану та іншого обладнання. Зображення повинно бути чітко видно з будь-якого місця за партою, а ваш виступ не повинно проходити на тлі екрану. Для того, щоб зробити акцент на якійсь частині зображення, бажано використовувати електронну указку. Якщо презентація увазі якісь активні дії з вашого боку, є сенс скористатися спеціальним пультом, який дозволить управляти зміною слайдів на відстані. Будьте готові до ситуації, якщо з якихось причин виникнуть технічні неполадки - відсутність звуку або картинки не повинні стати приводом для скасування урок а.