Як побудувати дельтаплан.

«Людина створена для щастя, як птах для польоту». Але в усі часи жили люди, які хотіли і польоту, і щастя. І деяким з них це вдавалося! Одним з цих людей був геніальний Леонардо да Вінчі, який сконструював перший у світі дельтаплан . І якщо майстру навіть в 15 столітті вдалося це зробити, чому б вам не здійснити свою мрію зараз?
Вам знадобиться
  • Алюмінієві трубки, синтетична тканина, скелет птаха, книга про смачну і здорову їжу.
Інструкція
1
Для початку задумайтеся про свою вагу. Пам'ятайте, чим легше ви, тим більша ймовірність, що ви піднімете на дельтаплан е і зробите приємний політ. Якщо у вас є целюліт і пивний животик, відкривайте книгу про смачну і здорову їжу і підбирайте собі низькокалорійний денний раціон. Перед польотом варто скинути пару кілограм.
2
Візьміть скелет птаха і уважно розгляньте її крила. Леонардо будував свої креслення, вивчаючи будову крила птаха. Ретельно Перемалюйте розташування кісточок, уважно стежачи за їх вигинами.
3
Великий Леонардо робив свій дельтаплан з матеріалів, доступних йому в ту епоху - дерева і домотканого полотна, що і викликало деякі труднощі. Якби не це, епоха підкорення неба людиною почалася б на 500 років раніше. Не будемо повторювати його помилок і відразу ж станемо використовувати більш легкі матеріали. Візьміть алюмінієві трубки, тканину і сконструюйте мініатюрний дельтаплан , дивлячись на ваш малюнок. Роль пташиних кісточок виконає алюміній, а замість пір'я буде натягнута парусина.
4
А тепер відправляйте ваш маленький дельтаплан в політ! Уважно прослідкуйте, як він ширяє, що не завалюється чи на бік. Якщо ви все зробили правильно, і дельтаплан летить красиво і рівно, можна приступати до головного.
5
Перемалюйте ваш креслення, збільшивши його в 10 раз. І знову приступайте до роботи - алюмінієві трубки-кісточки і тканина, за рахунок якої ваш дельтаплан буде парити.
6
Залишилося вибрати вашому дітищу ім'я, адже як ви дельтаплан назвете, так він і полетить. Попутного вам вітру!