Як прибрати жуйку на брюк.

Часто ми опиняємося не в найзручніших обставинах і ситуаціях. Звичайно, це рідко залежить від нас самих, але з цим треба якось справлятися. Однією з таких незручних ситуацій є жуйка, міцно вчепилася в м'яку тканину улюблених брюк . Не важливо, де і яким чином сталося зіткнення з цією неприємністю, але її адже треба якось вивести. Якщо присутній яскраве небажання навіть намагатися - просто викидайте брюк і і шукайте що-небудь нове для свого гардероба, але якщо все ж хочете пропробовать, тобто відмінний, перевірений часом і суспільством вихід, доступний будь-якій людині.
Інструкція
1
Не намагайтеся вивести жуйку відразу за допомогою хімії. Ви ризикуєте зіпсувати тканину, а жуйка не відбудеться з. Важливо пам'ятати, що до спроб використання арсеналу миючих засобів і губок ще є час.
2
Помістіть брюк і в морозилку. Це найпростіший і ефективний спосіб. Суть в тому, що жуйку необхідно заморозити, але так як сухий лід рідко можна знайти завалялися в шафі - простіше використовувати річ, наявну в кожному будинку.
3
Перевіряйте свою улюблену річ час від часу і, коли жуйка досить сильно замерзне, витягуйте і відразу, не даючи шансу липкою субстанції розморозитися, акуратно терти її с брюк . Ножечек або ножиці для цього цілком підійдуть, якщо шкода манікюру.
Корисна порада
Не забувайте, що зскрібати жуйку треба дуже акуратно, адже тканина теж замерзла і цілком може постраждати в процесі.