Як підняти волосся біля коріння.

Кожна представниця прекрасної статі хоче завжди добре виглядати. Одним з найголовніших аспектів у бездоганною зовнішності є зачіска. Необхідно знати деякі хитрощі, щоб підняти волосся у коренів, і тоді укладання буде ідеальною.
Інструкція
1
Вимийте голову. Якщо волосся будуть забруднені, їх не вийде підняти. Застосовуйте спеціальні шампуні для обсягу волосся. При митті голови не наносите бальзам або маску безпосередньо на коріння, інакше ці кошти будуть утяжелять волосся , і обсяг швидко спаде. Потім нанесіть на мокру голову засоби для укладання. Це можуть бути пінка або мус. Дозуйте їх, інакше волосся стануть злиплі і придбають недоглянутий вигляд. Після цього розділіть їх на пасма і за допомогою фена підніміть волосся у коренів. Фен тримайте так, щоб потік повітря прямував на волосся знизу до коріння, а не навпаки. Зафіксуйте зачіску лаком, і ваш обсяг буде триматися тривалий час.
2
Використовуйте бігуді для додання обсягу волоссю. Краще придбати бігуді з великим діаметром, щоб обсяг був помітний. Попередньо також використовуйте засоби для укладання. Якщо ви поспішаєте, то можна просушити феном волосся з бігуді, і за 15-20 хвилин ви підніме волосся у коренів.
3
Підвести волосся у коренів можна за допомогою начосу. Для цього вам знадобитися гребінець з частими зубами. Відокремлюючи пасмо за пасмом, зробіть начісування по всій голові. Тільки будьте обережні, тому що при цій процедурі стан волосся значно погіршується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=L_jArG5qMco