Як привчити до сухого корму кошеня.

Котенок вимагає до себе уваги не менше, ніж дитина. І проблеми у них схожі: чим нагодувати, щоб він виріс здоровим і активним. Сухий корм забезпечує кошеняти усіма необхідними речовинами, а господині або господареві економить час.
Вам знадобиться
  • 2 миски: одна для води, інша для корму
Інструкція
1
Сухий корм заснований на гідролізованому м'ясі з додаванням овочів, мікроелементів і вітамінів. Корм носить збалансований характер, і при годуванні сухим кормом кішкам не потрібно додаткової вітамінної підгодівлі. Слідкуйте тільки за тим, щоб у кішки завжди була в мисці свіжа питна вода. Сухий корм легко зберігати, він не заветрівается в мисці.
2
Сухий корм має різних виробників. Для кошеняти вибирайте корми тільки супер преміум класу. Такий корм дійсно складається з натуральних інгредієнтів. На відміну від кормів мас-маркет, які можуть складатися з продуктів переробки. На упаковці корму для кошенят є напис Kitten & Junior, і вказаний вік 1-12 місяців або 2-10 залежно від виробника. Деякі виробники пишуть на упаковці «Для всіх віків». Це не означає, що корм поганий. Але гранули такого корму занадто великі для тільки початківців їсти самостійно кошенят. Знайомство з таким кормом краще відкласти місяців до 6. Оптимальними кормами для кошенят вважаються: Hills, Lams, Eukanuba, Pro Plan, Acana (для підрощених кошенят). На упаковці повинні бути зазначені дозування корму для кожного віку.
3
Переклад кошеняти на сухий корм повинен відбуватися поступово і не раніше 2-ух місячного віку. У цьому віці кошеняти годують дробно кілька разів на день невеликими порціями. Сухий корм починають давати розмоченим у воді в одне з денних годувань. Протягом тижня ви спостерігаєте за реакцією кошеняти на нову їжу: немає виділень з очей (ознака алергії), нормальний чи стілець, бадьорий чи кошеня. Якщо введення корми пройшло без змін, кількість годувань сухим кормом поступово збільшують. До 6 місяців кошеняти треба годувати 4 рази на день. В одне з годувань можна давати вологий корм того ж виробника. Але це, скоріше, має розцінюватися як ласощі.