Як проводити масаж.

Зараз існує величезна кількість курсів по масажу . А в книжкових магазинах полиці заставлені посібниками та інструкціями. Значить, ми можемо навчитися робити масаж самостійно. З чого почати і як правильно це робити?
Інструкція
1
Відразу визначимося, що займатися лікувальним масажем без відповідної медичної освіти ні в якому разі не можна. А всі інші види масажу - антицелюлітний, розслабляючий, тонізуючий і т.д. цілком доступні для домашнього використання. Навчитися цим технікам зовсім не складно, і ви завжди зможете знайти рекомендації в інтернеті або спеціальній літературі. Від вас будуть потрібні тільки бажання і досить міцні м'язи рук.
2
Для розслабляючого масажу вам буде потрібно створити відповідну обстановку. Світло в кімнаті повинен бути приглушений, стіл для масажу або диван покриті м'яким, приємним на дотик матеріалом. Можна запалити ароматичні свічки і включити спокійну музику. Зігрійте руки під теплою водою і починайте масаж з плечового пояса. Попросіть людину думати про хороше, уявити себе на березі океану. Хвилі б'ються об берег, шарудить пісок, дме легкий вітерець. Поступово переходите до масажу лівою і правою рук. Рухи повинні бути м'якими, але при цьому впевненими. Масажуйте спину, спочатку одну сторону, потім іншу. Пройдіться круговими рухами від попереку до шиї. Техніки масажу можуть бути абсолютно різними. Найголовніше - створити атмосферу розслаблення і млості.
3
Масаж антицелюлітний зажадає деякої вправності. Хорошу допомогу тут можуть надати вакуумні силіконові баночки. Навчитися ними користуватися досить просто, а придбати можна в будь-якій аптеці. Баночки присмоктуються до шкіри, причому силу тяжіння можна регулювати. Якщо баночки стискати в руці сильно - масаж буде більш інтенсивним. Кров приливає до шкіри, по шляху руйнуючи жирові клітини і, відповідно, целюліт. Зазвичай такий масаж проводять на сідницях, але він дуже ефективний і для талії.
4
Масаж тонізуючий краще проводити в першій половині дня. Увімкніть енергійну музику, провітріть приміщення. Нехай в кімнаті пахне свіжозвареним кави. Доведено, що цей запах допомагає людині підбадьоритися, прокинутися. Використовуйте для масажу масла із запахом лимона, м'яти, бергамоту, гвоздики. Вони здатні викликати приплив сил і створять динамічний настрій на весь день.
5
Технік масажу існує безліч. Які з них освоїти - вирішувати тільки вам. Тільки пам'ятайте, що тут важливо не тільки вміння масажувати тіло, а й мистецтво створення належною атмосфери. Запасіться необхідними аксесуарами, свічками, маслами. І тоді ваш масаж принесе не тільки фізичне задоволення, а й моральне та естетичне задоволення.